Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone-nál van pont gyűjtés?

Vodafone-nál van pont gyűjtés?

Figyelt kérdés

Délelőtt jött egy SMS hogy 5000 pontot gyűjtöttem és ingyen dolgokra lehet beváltani pl elektromos fogkefe, Air-Fry, okos karóra stb...

Én nem tudok róla hogy van ilyen. Átverés lehet?



#Vodafone #pontgyüjtés
júl. 15. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Átverés. Nézd meg, milyen számról küldték az SMS-t, fogadjunk, hogy nem magyarországiról... Nekem is jönnek ilyen üzenetek 1-2 naponta, kamu az összes. Ne kattints a linkre az üzenetben, töröld az egészet.
júl. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vodafone hivatalos oldalán jártál már? Ha valódi lenne a pontgyűjtés, ott írnának róla.
júl. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

Van akinek a telefonszám nem üti ki a szemét:

[link]

júl. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Átverés, én is kaptam. Nincs ilyen. És ha lenne, akkor a Vodafone egyik ismert számáról jönne az üzenet, mondjuk arról ahol az ÁSZF változásokról is tájékoztatnak. Én ma egy malajziai telefonszámról kaptam az SMS-t. Emailben meg lejárt telefonszámla fenyegetést kaptam, az is átverés volt. Mindig meg kell nézni, hogy honnan jön. Ezzel a legtöbb átverés rajtakapható. (De persze nem mind, más dolgokra is figyelni kell.)
júl. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
És a vodafone majd pont egy külföldi számról fog ilyet küldeni? Még magyar számról küldve is minimum gyanús lenne, de így...
júl. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem csináltam semmi adatot szamlaszámot semmit nem adtam meg mert gondoltam hogy átverés. Csak itt biztosra mentem gondoltam rákérdek.
júl. 16. 00:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs.
júl. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!