Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Yettel vagy Vodafone feltöltők...

Yettel vagy Vodafone feltöltőkártyásnak éri meg jobban lenni?

Figyelt kérdés
Nem.az akciókra és kedvezményekre megyek, hanem a hálózati megbízhatóságra. Városban lenne használva.
júl. 3. 21:18
 1/6 Metionin ***** válasza:
0%
Vodafone. A Yettel egy bánat, mióta Yettel. Én még anno Pannon gsm-nél kezdtem, ami utána lett Pannon, Telenor, akkor jó volt de mióta ez a Yettel izé megvette, annyit szoptam vele, hogy gondolkodom hogy átmegyek Vodához.
júl. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Yettel. Voda egy hullladék.
júl. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha fontos a hálózat, akkor a Telekom.
júl. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vodafone sz@r. Most fogok váltani. Elegem van belőlük. Előfizető vagyok 17 éve. Számlával becsapnak.
júl. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vodafone-t sokat szidják, de pl. mi 10+ éve Vodafone-osok vagyunk, nekünk sosem volt problémánk a hálózattal, lefedettséggel.
tegnapelőtt 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vodafone semmit érő! Tapasztalatból írom.
tegnapelőtt 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!