Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honor 200 lite tényleg ilyen...

Honor 200 lite tényleg ilyen rosszul fényképez?

Figyelt kérdés

5 év után a Huawei P30 lite telefonomat lecseréltem egy Honor 200 lite-ra, és meglepően rossz a kamerája! Úgy néztem ki, és jót írtak róla az oldalak, viszont mikor fényképeztem vele egyáltalán nem tiszta képet kaptam, egyedül akkor volt tiszta, amikor bekapcsoltam a "nagy felbontás" funkciót. Számomra ez csalódás, mert a p30 lite-om simán is jó képet csinált, nem csak nagy felbontással.

Meg az is furcsa, hogy mikor 2019-ben váltottam telefont, akkor mekkora különbség volt az akkori új és a régi között, most meg eltelt 5 év és gyakorlatilag majdnem ugyanolyan a jelenlegi új telefonom, mint a P30 lite,

pedig szerintem ennyi idő után elvárható lett volna, hogy iderepül hozzám ha szükségem van rá.

S attól is félek, hogy ez a 200 lite még gyorsabban fog lelassulni. A p30 lite csak az 5. évben kezdett...



júl. 13. 06:21
 1/2 anonim ***** válasza:
58%

"ennyi idő után elvárható lett volna, hogy"

Ember... ez egy 100ezres telefon. Ha levesszük az elmúlt évek inflációit, akkor 60-70ezres lenne kb. Ennyiért mit vársz?

júl. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyrészt a telefonos piac fejlődése már sok éve belassult. Nincsenek nagy áttörések és újítások, inkább csak az előző koncepciók csiszolása.

Másrészt a Honor 200 Lite egy meglehetősen túlárazott, alsó-közép kategóriás telefon, amit most egy 100-asért hozzád vágnak. A te P 30 Lited pedig anno egy 200 ezer forintos, felső kategória aljába tartozó telefon volt.

júl. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!