Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az android is blokkolja a...

Az android is blokkolja a letiltott telefonszámról érkező SMS-eket?

Figyelt kérdés
Ha valakinek letiltom a számát, iPhoneon nem kapom meg, ha SMS-t ír. Androidon korábban mindig megkaptam, ennek már több éve, azóta iPhoneom lett. Ha váltanék megint, most már úgy tiltja az android is a telefonszámot, hogy az SMS sem ér el hozzám?

júl. 10. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Igen.
júl. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Az sms mindenképpen bemegy a készülékre, ahogyan a hívás is. Ez iPhone esetében is így van. A beállításokban pedig megadhatod hogy viselkedjen.
júl. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem tiltja! Samsung A52-esem van, és 2 hónapja tiltottam valakit, de az általa írt SMS-t mégis megkaptam.
júl. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"2 hónapja tiltottam valakit, de az általa írt SMS-t mégis megkaptam."

Ez természetes, hiszen a GSM folyamatot nem tudod befolyásolni.

Az alkalmazás max. annyit tud tenni, hogy a beérkezett SMS-t elkülöníti vagy letörli, nem jelez az érkezéskor, stb. De mindenképpen megkapod. Bármilyen telefon esetén.

júl. 11. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 Ez oké,csak akinek a számát tiltom, annak hivása ki sem csörög, viszont az SMS-ét meg jelzi, és meg is jelenik az értesítési sávon,mintha nem lenne letiltva. Tehát a telefon nem is kezeli külön .
júl. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Huawei-en, ha tilasz valakit, akkor külön be tudod állítani, hogy az SMS-eket is tilsta, vagy ne.


Ha tiltod, akkor a "TILTOTTAK" listán még így is meg tudod nézni, hogy ki mikor akart elérni (Zaklatók esetén előnyös lehet, ha vissza tudod keresni, hogy mikor próbált hívni és/vagy mikor milyen SMS-eket írt), de eközben a telefon semmilyen értesítőt nem hagy.

Vagyis hagyhat, ha úgy állítod be


Tehát be tudod állítani, hogy:

-A tiltott számnál az SMS-elet is tilsta vagy se

-A tiltott szám ha próbálkozik, arról legyen-e egy csendes értesítő, vagy sem


-MINDEN esetben vissza tudod követni, hogy a tiltott számok mikor, hogyan próbáltak elérni.

júl. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A híváskezelő program és az SMS kezelő programnak külön külön listája van. Ha mindkettőt tiltani akarod mindkét helyre írd be a számot..
júl. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!