Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinek mennyi a kára keletkezet...

Kinek mennyi a kára keletkezett az elmúlt napokban az Apple jóvoltából?

Figyelt kérdés
Mint ismeretes az Apple az Apple Pay-n keresztül több tíz ezer magyart károsított meg. Úgy hogy indokolatlanul pénzt vont le a kártyájukról. Erről a napokban több sajtó hír is megjelent. Sajtó hírek szerint állítólag már a magyar kormány asztalán is tertíken van az Apple botrány. Mert olyan sok magyar felhasználót érint. A kormány várható politikája az hogy a bankokat rendeletben kötelezi majd arra hogy az Apple ügyfeleket a bankok kártalanítsák. Ez a rendelet egyenlőre csak tervezet. Igy nincs konkrét állás foglalása a magyar kormánynak. Egyébként én is Apple károsult vagyok. Engem 2024. június 28.-án péntek reggel károsított meg az Apple 11000 Ft-al! Első sorban olyanok jelentkezését várom erre a kérdésemre, akiket szintén az Apple meg károsított!

jún. 29. 10:58
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

20


És szerinted a bankbiztonság az csak és kizárólag a szoftveren múlik? 😂


Bírom, mikor valaki azt hiszi mert 2x feltelepítette a Windows 10-et kalózverzióban, akkor ő nagy informatika biztonságtechnikai szakértő.

jún. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
28-án vontak le 22 490-et illetve kétszer 44 990-et :’) krva jó érzés volt ezt látni péntek este és még mínuszban is egyenlegem (K&H) … Egyébként ezeket dec. 28-án vásároltam, viszont akkor a 44 990-et csak egyszer, szóval marha jó, hogy az 2x lejött. Genshinben szoktam költekezni, illetve a Honkai Star Rail-ben, és a vicc, hogy kb. ilyen nagy csomagot tök ritkán vásárolok (pl december vége óta egyáltalán nem), szóval kevésbé fájt volna, hogy ha mondjuk csak a welkin moon vagy a battle pass árát vonják le :/
jún. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Egyenlőre most az látszik már ma (2024.06.30.) hogy holnapi (2024.07.01) nappal + 11000 Ft könyvelődik. Majd meg látom hogy tényleg 2024.07.01.-én azaz holnap reggel tényleg vissza írják pluszba az Apple által levont összegeket.
jún. 30. 13:18
 24/24 anonim ***** válasza:
Tőlem csak a jogos havidíjat vonták le az előfizetésemért, de ezt is visszatérítették azóta.... teljes a káosz.
ma 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!