Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe kerül a javítás?

Mennyibe kerül a javítás?

Figyelt kérdés
Összetörtem haverom telefonját tök véletlenül. Iphone 15 pro max, egyik hátlapi kameráján tört be az üveg a 3 közül. Kérdésem hogy mennyibe kerülhet a javítása? Csak Iphone markaszervizbe hajlandó vinni, és ő szerinte 70000ft csak a hátlapi kamera, mert hogy egészbe lehet csak a kamerát cserélni. Kérdésem tényleg annyi lenne?

jún. 22. 23:01
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem láttam. De gondoltam erre is. De holnap megmondják mennyi lesz a javítás. Ha tényleg 70000ft, akkor megmondom neki vagy beszáll a felébe vagy úgy csináltatja meg ahogy akarja.
jún. 23. 23:06
 12/17 A kérdező kommentje:
Egyébként lenne rá pénzem hogy megcsináltassam itt nem arról van szó, hanem egyszerűen igazságtalannak érzem mert magamra nem költők ennyi pénzt, mindig is spórolós voltam. Most meg az baromsága miatt fizessem ki az egészet? Hát biztos hogy nem.
jún. 23. 23:10
 13/17 A kérdező kommentje:
Az ő*
jún. 23. 23:10
 14/17 anonim ***** válasza:
De adj bele annyit, nem kell még a felét se. Egy tizest max.
jún. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ma bent voltunk és csak üveg fólia tört be a kamerán 5000ft. De előtte erősködött nekem hogy csak markaszervizbe hajlandó vinni, mert a telekomban nem bízik ahol vette, meg csak 1 hónap garancia volt a telojara. De mikor megtudta hogy 5000ft a javítás jó barátnak akart tűnni és nagyvonalúan ő akarta kifizetni de nem engedtem,kifizettem én és lezártam vele egy életre.
jún. 24. 15:08
 16/17 A kérdező kommentje:
Senkinek nem kívánok ilyen havert/barátot. Vigyázzatok kiket engedtek közel, mert ha baj van hamar szrban tud hagyni.
jún. 24. 15:10
 17/17 A kérdező kommentje:
Lehet hülyének gondoltok hogy kifizettem, de legalább tiszta marad a lelkiismeretem, és számomra ez a fontos.
jún. 24. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!