Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe kerül a javítás?

Mennyibe kerül a javítás?

Figyelt kérdés
Összetörtem haverom telefonját tök véletlenül. Iphone 15 pro max, egyik hátlapi kameráján tört be az üveg a 3 közül. Kérdésem hogy mennyibe kerülhet a javítása? Csak Iphone markaszervizbe hajlandó vinni, és ő szerinte 70000ft csak a hátlapi kamera, mert hogy egészbe lehet csak a kamerát cserélni. Kérdésem tényleg annyi lenne?

jún. 22. 23:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%

Vigye be a szervizbe, kerjen szamlat ,te meg az alapjan fizetsz!

Ne legyetek mar ennyire eletkeptelenek!

jún. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
jún. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hülye haverom berakta a szerszámos ládába a telefonját ami a földön volt, én meg aknából kifelé menet felborítottam a ládát véletlenül. Most ez miatt 70000ft nekem kell kifizetni. Marha jó.
jún. 23. 00:33
 4/17 A kérdező kommentje:
Ft-ot*
jún. 23. 00:45
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
A kamera lencse cseréje hivatalos szervizben is csak 15000 forint minek cserélnéd az egész kamerarendszer ha csak a lencse üvege repedt be
jún. 23. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos, hogy nem fizetnék, elöször is véletlen volt, másrészt meg a telefonnak nem ott a helye, most ki a lófsz gondolná, hogy ha valami kiesik, kiborul a szerszámosládából, az egy olyan értékes meg kényes, törékeny valami lesz, mint egy telefon.

Max. egy jelképes 10 000-et fizetnék, de ennyi.

jún. 23. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem te törted össze!

A haverod már akkor megpecsételte a sorsát, amikor odatette ahová nem való egy ilyen kaliberű telefon.

Aki munkakörben telefonra van szüksége, az vegyen magának egy jó strapabíró mobiltelefont.

Max egy jót söröznék vele, a számlát én állnám, de semmi több.

jún. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
*Akinek.....
jún. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Felezzétek el...
jún. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"Hülye haverom berakta a szerszámos ládába a telefonját "

És te láttad a saját szemeddel, hogy amikor belerakta, még nem volt betörve?

jún. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!