Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell úgy resetelni egy...

Hogyan kell úgy resetelni egy Haylou RS4 LS12 okosórát úgy, hogy minden adat végérvényesen és visszállíthatatlanul, helyreállíthatatlanul eltűnjön belőle egyszer és mindenkorra, és átadhassam valakinek?

Figyelt kérdés

[link]


A belinkelt okosóráról van szó, csak nem innen vásároltam.



#okosóra #Haylou RS4 #Haylou LS12 #Haylou RS4 LS12
jún. 21. 09:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Páromnak adnám át, de úgy akarom átadni, hogy teljesen "szűz" legyen az óra, ami amúgy - ahogy mondani szokás - patika (nagyon szép, nagyon jó, mondhatni bolti) állapotban van, a lényeg csak az, hogy minden hozzám és esetlegesen az én telefonomhoz kapcsolódó adat egyszer és mindenkorra, végérvényesen törölve legyen róla, mielőtt átadom.
jún. 21. 10:10
 2/4 A kérdező kommentje:
Miket kell törölnöm? Hogyan?
jún. 21. 10:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Setting-reset.

Látni fogod hogy pl.ha nem a gyári óralap ment eddig akkor visszaáll a gyárira.

Utána az új telóval kell párosítani.

Ezeknek az "okosóráknak"nagyon kicsi a memóriájuk,mindent átküldenek a telóra,az én Haylou ls05s-em éjfélkor lenullázza magát,következő bluetooth kapcsolatkor elküldi az esetleg nem mentett adatokat és a párosított teló appja jegyzi meg hónapokra visszamenően.

jún. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valójában nem is kell resetelni ezeket, de ha nagyon akarod, akkor a menüjében van erre lehetőség.
jún. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!