Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hívogatnak, de miért?

Hívogatnak, de miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a mai nap folyamán (eddig) három alkalommal hívtak különböző telefonszámokról különböző okokból.

Először egy pizza rendelés miatt utána meg valami Levente felesége megtalálta a telefonszámom a telefonjába (nem ismerek semmilyen Leventét) gondolom valami zaklatás van a háttérben.

Honnan tudom beazonosítani hova lett kitéve a számom illetve hogyan tudok eljárni ebben az esetben?



jún. 12. 12:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Mióta van meg a számod?
jún. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Több éve, pontosan nem tudom, 4 talán 5 éve.
jún. 12. 13:05
 3/14 Kedves Vezető ***** válasza:
54%

Ha kijelezte a számokat, ahogy írtad, fogod, letiltod őket.

Talán beléptél valami App ba a számoddal, és unatkoznak..

A szolgáltató megmondja kié volt ez a szám előtte.

Én rendszeresen K&H- egyenleg jóváírós üzeneteket kapok.

De a Vodafone os számom is úgy adták ki, hogy beléptem vele az App ba, és valami Balogh Józsefné jelent meg.

Aztán korrigálták.

jún. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Azért hívnak, mert van telefonod. Egyébként tuti senki sem hívna. De ez miért probléma?
jún. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
Tiltas, ismeretlen szamokat alapbol tiltom, mig ha valami nyomi kotekszik ismert szamon, akkor azt is. Szoval engem mar senki yem zaklat... ja es munkaidon kivul tedd repulo uzemmodba a telot. :)
jún. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
*de legalabbis reggel 8ig erdemes repulon hagyni a telot, mert velem megesett mar, hogy egy paraszt webshopos reggel 7kor hivogatott. Meg egyszer a volt munkahelyemen a muszakvezeto is hetvegen!! Aki nem tanulta meg a jomodort, mert diszfunkcionalis csaladbol szarmazik, az sajnos nem lesz tekintettel rad, tehat neked kell vedekezni az agykarosodottak ellen. Ez egy ilyen vilag. :/
jún. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

4, ez milyen felfogás? 😄

Ezek nem általános hívások amire a telefon ki is van találva és aszerint használva, hanem olyanok hívogatnak akiket nem ismerek és olyan okokból amihez semmi közöm, kettő szám hívás azonosítóval hívott egy pedig rejtett számról. Szóval vagy telefonbetyárkodás (bár ahhoz túl idős női hangok voltak) vagy valahova rosszindulatból ki lett téve, hogy zaklassanak, valószínűleg.

Főleg, hogy én nem telefonálgatok több emberrel, egyedül a szüleimmel és a párommal szoktam telefonálni. Senki mással.

jún. 12. 13:28
 8/14 anonim ***** válasza:

Valószínűleg Jokesphone alkalmazás.

Abban pont van pizzarendelés, és miért hívogatod a páromat.

jún. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az is lehet, amit #8 ír, ebben az esetben senki nem adta meg a számodat kérdező, csak egy ismerősöd/rokonod szórakozik veled. Az app felhív téged különféle számokról és előre felvett hangokkal csesztet, amit mondasz, azt meg felveszi, utána az ismerősöd ezt visszahallgatja és ezen röhögcsél. :)) Vicces dolog, én is megcsináltam a szomszéd öregnénivel. XD
jún. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Ezek nem általános hívások amire a telefon ki is van találva "

Arra lett kitalálva, hogy ha tárcsázza valaki a számod, ami egyébként nem titkos, akkor csöng a telefonod.

jún. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!