Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Realme vagy Oneplus?

Realme vagy Oneplus?

Figyelt kérdés

A segítségeteket szeretném kérni! Korlátozott anyagi költségek mellett keresem következő telefonomat! Ezt a kettő készüléket néztem ki:


- Realme C67 256GB 8GB R

- OnePlus Nord CE 3 Lite 5G 128GB 8GB R

Nem igazán értek a telefonokhoz, de valamilyent mindenképp vennem kell a közeljövőben.

Ami nekem fontosabb szempont, de megtudok lenni nélkülük is:

- Nfc

- Ujjlenyomatolvasó

-Telefonálásra és netezésre, "átlagos" alkalmazásokra ( fb, messener, titok,) alkalmas telefont keresek.


jún. 6. 16:14
 1/4 anonim válasza:
42%

Mindkettő telefon bőven alkalmas telefonálásra, alap alkalmazásokra, és szerintem már az nfc és ujjlenyomatolvasó is alapnak számit az újabb telefonokban.

A realme egyébként úgy tudom egy Xiaomi termék, a Xiaomik pedig elég jók. Nekem is Xiaomi telefonom van kb 2 éve és csak most kezdett el leszolgálni, de én eléggé ki is használtam (értsd: játékokkal, youtube, tiktok, stb.).

One Plus telefonnal még nem volt dolgom, szóval arról nem mondok semmit.

jún. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindkettő telefon jó arra, amit te szeretnél. A kettő közül személy szerint az OnePlust venném, a kicsit jobb processzor miatt, plusz jövőállóság szempontjából nem rossz, ha van benne 5G.


Nem tudom mennyire korlátozottak az anyagi lehetőségeid, ha még pár tízezer forint pluszban belefér, akkor muszáj megemlítenem, hogy némi ráfizetéssel már tényleg olyan telefonokat kaphatsz, amiknél már az ember nem fog felszisszenni néhány dolgon:

Samsung A35, Redmi Note 13 Pro 5G vagy Redmi Note 13 5G (létezik 5G nélküli variáns is, azt nem ajánlanám).

jún. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
jún. 6. 20:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Iphone
jún. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!