Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Facebookon hogyan lehet...

Facebookon hogyan lehet kikapcsolni azt, hogy ne lássam más emberek születésnapi felköszöntését?

Figyelt kérdés

Tehát adott az én hírfolyamom ami telis tele van mások szülinapi és névnapi köszöntésével. Nagyon bosszantó és nagyon unom már, semmit nem mutat a face csak azt, hogy több száz embert az összes ismerőse felköszöntötte. Tegnap valami 50 "Boldog szülinapot és névnapot" szöveggel volt tele a hirfolyamom. Na ezt hogyan lehet kikapcsolni.

Érdemben viszont az algoritmus egyáltalán nem dobja be az barátaim ismerőseim képeit, stb.

Figyelem! Nem az én szülinapomra köszöntelek fel, hanem egymást az ismerőseim de százával. Hogyan tudom ettől megtisztítani a saját hirfolyamom?



jún. 4. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Sehogy, egyre nagyobb 💩 a facebook hírfolyam.
jún. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen nagyon gáz a hírfolyam semmire nem jó
jún. 11. 21:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!