Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológust (magán) illik...

Pszichológust (magán) illik felköszönteni születésnapján üzenetben, ha elárulta mikor van?

Figyelt kérdés
Szívem írna azonnal, csak nem tudom ez határátlépés vagy nem. Ezen dillemázok.
jan. 21. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Mintha mi se történt volna.
jan. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen a nexus. Nem ördögtől való, de valóban kicsit bizalmasabb, mint a szimpla páciensi reláció.
jan. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
En is bizalmasnak érzem mar kicsit a köszöntést, de közben barmikor kerdezek mindig hosszabban es kedvesen ír . Többnyire időpont miatt egyeztetünk. Többször mesél egy egy szosszenetet az életéről ami jól esik. Ezt is elmondta, jól esett csak most gondban vagyok. Nyilván határt nem akarok feszegetni, szóval tényleg nemtudom. Szívem azt diktálja köszöntsem , de ki tudja mit illik.
jan. 21. 15:15
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem illik.
jan. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se illik. Én az utána következő terápiás alkalomkor, utólag köszöntgettem fel mindig, nem a napján.
jan. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát akkor ezt elszúrtam.
jan. 21. 19:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!