Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S21 Ultra kijelző...

Landpicka kérdése:

Samsung S21 Ultra kijelző folyton crashel mit tehetek vele?

Figyelt kérdés
Samsung s21 ultra telefonom-on kijelzőt cseréltem és 120fps/hz módban folyamatosan melegszik aztán crashel a képernyő és újra indul a telefon ha viszont 60fps/hz-en futtatom akkor bírja viszont hogy ha gyorsan lapozok egy oldalt akkor ugyan úgy crashel a képernyő és újra indítja magát mi lehet a probléma vásároljak még egy kijelzőt vagy éljek a hibával ?
ápr. 6. 01:04
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk vidd szervizbe otthoni gányolás helyett.
ápr. 6. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon értelmes kommentedet köszönöm, nem gányolás történt csak érdekelt hogy ha valaki ismeri-e a hibát akkor tudja-e a megoldást vagy esetleg hibás a kijelző és vigyem vissza és hozzak helyette egy újat.
ápr. 6. 09:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolsz, hogy valaki tudja esetleg, hogy a te készülékeddel pontosan mi a probléma éppen?
ápr. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem feltétlenül a kijelzőben keresném a hibát, és ne vedd sértésnek, de ez valóban otthoni gányolás kategória. Én nem ítéllek el ezért, hiszen jómagam is szórakoztam már nem egyszer ilyesmivel.:D Bár így még nem jártam. Nem a kijelző crashel, hanem az oprendszer, és jó eséllyel nem a kijelző miatt. Biztosan tökéletesen és szakszerűen raktad össze? A tökéletlen hűtés például pont elég ahhoz, hogy terhelés alatt túlmelegedjen és ezáltal leálljon, mielőtt esetleg szétégne a SoC.
ápr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!