Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A redmi note 10s meddig lesz...

A redmi note 10s meddig lesz jó ?

Figyelt kérdés
Ilyen telefonom van és kiváncsi vagyok meddig lesz jó

jan. 23. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Amíg tönkre nem teszed, vagy tönkre nem megy magától. Felhasználó függő is. Tehát bármennyire szeretnéd, lehetetlenség kijelenteni, hogy 2026. október 15-ig lesz jó.

Most, hogy belegondolok, először is definiálni kellene, hogy mit értesz "jó" alatt. Meddig fog működni? Meddig számít jó telefonnak? Meddig fogod szeretni? Mitől lesz jó egy telefon számodra, és mitől rossz? Hiszen ha rossz nem lenne, akkor a jó sem létezne.

Megannyi kérdés, amit meg kellene válaszolni, mielőtt megpróbálnánk itt összefogással eredményre jutni, és mondani neked egy dátumot, ami természetesen tipp lehet csak, hiszen nem láthatunk a jövőbe.

Az is megtörténhet, hogy holnap feltartod a készüléket magasra, hogy valamit lefotózzál vele, a közeli focipályán meg a Dani épp megbikázza úgy istenigazából a labdát, ami véletlen rosszfelé megy, és kilövi a kezedből a Redmi Note 10s-t, amitől kiesik a kezedből, elrepül, pont kijelzővel rá egy kőre, amitől betörik a kijelző, majd onnan belecsúszik egy igazi retkes tócsába, hogy zárlatos legyen az alaplap is. Vagy mondjuk nem kőre esik, hanem csak az út szélére, de oda meg pont leparkol egy Ignis, ami kilapítja. És akkor máris rossz lesz a rádiótelefonod.

Érted. Sosem lehet tudni, mindannyian Isten kezében vagyunk.

jan. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Szirty ***** válasza:
51%
Csütörtökig
jan. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Bocsánat kicsit rosszul írtam

Úgy értettem azt hogy jó hogy meddig jönnek ki rá a frissítések

jan. 23. 15:02
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Na igen, kérdezni is meg kell tanulni. Így egyszerűbb válaszolni. Bár csak kb fél percet szenteltem a Google keresésnek, az eredmény valószínűleg többé-kevésbé helytálló:

A Xiaomi Redmi Note 10 sorozatot 2021 közepén mutatták be Android 11 rendszerrel, MIUI 13 alatt. Olyan eszközökről beszélünk tehát, amely 2023-ban kezd elavulni. A Xiaomi frissítési szabályzata általában nem kínál eszközeiknek két évnél több jelentős frissítést.

Ezt most csak fordítóval lefordítottam magyarra, hogy ne az angol nyelvű választ másoljam be.

Szóval elképzelhető, hogy le is járt már a terméktámogatás. De ha gondolod, keress tovább így:

Google: Redmi Note 10s software support.

jan. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

És milyen telefont ajánlanátok max

200 ezer forintból?

jan. 23. 16:00
 6/9 A kérdező kommentje:
#6 előbb már kijavítottam a kérdésem nem értem miért kell bunkonak lenni
jan. 23. 16:54
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne vegyél telefont, ha egyébként nincs bajod ezzel. Most az, hogy nem jön már rá újabb Android, az kit érdekel? Az én telefonom 5 éves idén, már 2 éve tervezem, hogy lecserélem, de mindig oda jutok, hogy igazából nincs rá okom, mert nem tudok belekötni.

Ha neked is jól működik, akkor várjál. Amiért most sóvárogsz esetleg, 2 év múlva az is már elcsépelt lesz, mindig jön új, jobb, vagy pedig olcsóbb lesz az jövőre, amit most szeretnél, de esetleg drága neked. Szóval nyugi, ha nincs baja, tartsd meg, amíg jó.

jan. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm a válaszokat
jan. 23. 17:41
 9/9 anonim ***** válasza:

Addig lesz jó, ameddig tartja az igényeidet!

Minden ettől függ.

febr. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!