Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem trollkodásból de miert...

Nem trollkodásból de miert vannak olyan nagyra az iPhone tulajok amikor azok a telefonok is bugolnak, lefagynak, néha belassúlnak?

Figyelt kérdés
Az sem egy hibátlan készülék!
2023. aug. 19. 14:52
1 2 3 4
 21/38 szántóvető ***** válasza:
50%
2023. aug. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
25%

“17-esnek igaza van.

Amikor (gondolkodás nélkül) bepipálod az Elfogadom a ... kezdetű bepipálandókat, akkor bizony rengeteg dologba beleegyezel. Egy szerződést kötsz a szolgáltatóval cserébe az adataidért*.“


Lehet igaza van, de akkor se ilyen stílusban oltogasson, vagy ha neki ez jön be ok, Bayer Zsótii után meg tudom érteni…


De az nem durva, hogy ha beszélgetek a telefon mikrofonja hallja mit beszélek és a szerint ad hirdetést?

2023. aug. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
24%
Nem az alapján ad hirdetést. 😂🤦‍♂️
2023. aug. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
75%

18;58


Ennyire vicces valami?


Nem én találtam ki, ezt nekem is megerősítették! Sőt mint mondtam több cégnél kint hagyják a telefont és nem viszik be a tárgyalóba pont emiatt!!

2023. aug. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
75%

Na ugye…többen itt is megerősitik PLAUSZ valaki írja hogy Sebestyén Baluék is kipróbálták, nekik is így lett


https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..

2023. aug. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
70%
nekem soha nem kene iphone mert statusszimbolum
2023. aug. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
69%
21, rejoy...
2023. aug. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
79%

Nem kell ahhoz semmiyen telefon, hogy célzott tartalmat kapj. Általában mindenki be van jelentkezve ide oda, és a böngészők is gyűjtik az adatokat a bejelntkezésen keresztül.

Laptopon is rákeresel pl. kerti törpékre, akkor utána hetekig mindenhol szembe jönnek veled.

AMúgy meg lehet nézni, miz tud rólad a Google, adatok, érdeklődési kor, besorolások. Most nem fogom előbányászni, hogy konkrétan hol, mert leszrom.

2023. aug. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
76%

#22 "De az nem durva, hogy ha beszélgetek a telefon mikrofonja hallja mit beszélek és a szerint ad hirdetést?"


#24 "Nem én találtam ki, ezt nekem is megerősítették! Sőt mint mondtam több cégnél kint hagyják a telefont és nem viszik be a tárgyalóba pont emiatt!!"


#25 "Na ugye…többen itt is megerősitik"


Ezek az algoritmusok elég fejlettek már. Nem hallgatnak, nem tudta eddig senki bizonyítani. Agyalágyult balázsék rendszeresen összeesküvés elméleteket hadoválnak bizonyítékok nélkül..

2023. aug. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
87%

""Nem én találtam ki, ezt nekem is megerősítették! "


A szomszéd Józsika?

2023. aug. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!