Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem trollkodásból de miert...

Nem trollkodásból de miert vannak olyan nagyra az iPhone tulajok amikor azok a telefonok is bugolnak, lefagynak, néha belassúlnak?

Figyelt kérdés
Az sem egy hibátlan készülék!
2023. aug. 19. 14:52
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
72%

Valóban nem hibátlan készülék. Vagyis a készülék a legtöbb esetben az... a problémák szoftveresek.


1.

Akik nagyra vannak azzal hogy ájfónjuk van azok általában olyan hülyék az ájfónhoz is meg kb az élet minden területén mindenhet, hogy rajzolni nem lehet olyan embert. Haza is csak azért talál, mert ott van nála a lakcímkártya és megmutatja a taxisnak.

Namost ez az ostoba állatfaj amikor elkezd telefont használni, és nem az történik amit szeretne, akkor a telefon a szar. És ugye a neten a legtöbbször ez jelenik meg. Sokszor itt a gyakorin is a kérdések 90%-a ami arra vonatkozik hogy szar az ájfón azt 1-2 sorral le tudom rendezni azzal hogy megmondom a kérdezőnek mit állítson át és jó lesz.


2.

A másik történet pedig amikor tényleg van valami bug a telefonban. Ez viszonylag ritka. Akkor is általában egy olyan app csinálja ami nem gyári. Legtöbbször feltett kérdés ájfónnál: "miért van ez a messengerrel" És az ilyen kérdéseknél a trollok meg az ájfóngyűlölők mintjárt azt fordítják le, hogy az ájfón a szar, nem pedig a messenger.


3.

Aztán van amikor tényleg az iPhone a rossz. De ugye ez 10ezerből 1-2. És te kérdező csak azt látod, hogy itt egy ájfónos kérdés ahol azt írják szar az ájfón. Az eszedbe sem jut, hogy a következő 9999 iPhone jó. Csak az hogy itt ez az 1 és akkor biztos minden ájfón szar!


4.

A mai telefonok rendkivül bonyolultak mind hardveresen mind szoftveresen. Lehetetlen hiba nélkül legyártani őket. De ezzel együtt is az iPhoneok ezerszer megbízhatóbbak mint a legtöbb közép és alsókategóriás szar. Az iPhone 3GS a mai napig tökéletesen működik. Még az után is hogy beleejtettem egy vödör vízbe 2011-ben.

14 éve van iPhoneon. 1 romlott el. Gyári hibás volt az akkumulátora ami már az elején kiderült. Cserélték kérdés nélkül. Akkor kezdjek én is általánosítani hogy minden ájfón akkumulátora szar? :D

2023. aug. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 Szervizmérnök úr ***** válasza:
25%

Igazából tőlem távol áll a téma, érdektelen, csak itt a Gyakorin szoktam látni, hogy van 1 db Romániából állandóan írogató troll, amelyik már kimondottan ellenszenvenvet generál még az iPhone ellen is.

Na most egy "problémás" ember, aki szerintem még jogosítványt sem tud kapni (mert "baja" van neki), azért annyira nem mérvadó. Irritáló nyilván ezekkel gyerekes visszamaradott butasagaival, de másrészt sajnálható is, hogy mintha ebből állna az élete:

Valahol előveszi a telefonját és ilyen kényszerképzetei vannak, hogy valaki őt nézi, ettől ő menő csákó. Normális? Nem hiszed el...

2023. aug. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
21%
#10 dehogynem izgat,csak tagadod.
2023. aug. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Na ha a száraz tényeket nézzük akkor leírom, nekem volt 3g,2xSE, aztán 7plus.Tehát nem kell bemutatni az iphonokat. Most A41-es Samsungot használok, de a családban van 5db A Samsung a legrégebbi 7 éves és nincs belassulva, teljesen jól működik normális használatra. Tehát az kamu, hogy az Android használhatatlanul belassul. Azok találják ki akik mindenáron le akarják cserélni a telefonjukat. Benne vagyok Samsung csoportban is és néha 1-2 éves telefont bagatel hibáért szídnak, hogy soha többé Android. Nekem a Samsungom 3 éves, nem hibátlan de ha elfogadod, hogy mindennek van hibája akkor teljesen használhatóak ezek a pár éves telefonok is.
2023. aug. 19. 15:53
 15/38 anonim ***** válasza:
36%
#7 hét éve még sok olyan teló volt ami 512 mb ramot tartalmazott meg 30 ezres antutu értékkel bíró chipet.
2023. aug. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
62%

#9 Te magad pipálod be, hogy engedélyezed a személyre szabott hirdetéseket.


Az viszont való igaz, hogy a fácsebuk lehallgat.


Vissza az Android VS. iOS (NEM iPhone, hanem iOS) kérdésre: U N A L M A S.

UNALMAS. NAGYON!!!

2023. aug. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
61%

9

Te igen setét! AZ nyilván nem urban legend, hiszen te magad egyeztél annó bele a személyre szabott hirdetésekbe és az előzmények, keresések alapján szelektál, te agyi rokkant.

A telefonod meg nem hallgat le. Már megint iq lájt harcoskodtok itt a szerencsétlenösszeesküvés elméleteitekkel.

2023. aug. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
21%

“ Te igen setét! AZ nyilván nem urban legend, hiszen te magad egyeztél annó bele a személyre szabott hirdetésekbe és az előzmények, keresések alapján szelektál, te agyi rokkant.”


😱 Na itt a 13 év komcsi-Fidesz mintapéldája.

2023. aug. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
44%

#4 "Az egyik családtagomnak van 5-6 éves androidja tudod te milyen lassú az a telefon?"

A OnePlus One-om lassan 10 éves és még most is működik, még csak nem is lassú.


#6 "Ez propaganda mondjuk egy Amerika ellenes rendszerben mit vársz ?"

Nem propaganda

[link]

[link]


"Ha rákeresel a Samuról is vannak ám hírek…"

Igen, de ez nem zárja ki, hogy az apple nem csinálja ;)


"Ami durva volt, míg Androidos voltam, hogy kikapcsolt állapotban (lekerült) tudta hogy merre jártam… bekapcsolom otthon és megkérdezi hogy értékelem azt a bevásárlóközpontot… (ezt ismerősnek is elmondtam, nekik hasonló volt, ők beszélgettek útközben valamiről, otthon meg olyan hirdetéseket kapott, meg mesélte hogy a cégnél be se viszik a tárgyalóba a telefont…"

Hagyjuk már ezeket a kamu összeesküvéselméleteket. Ezeket még senkinek sem sikerült bizonyítania.


#9 "beírod a Google.-be hogy fűnyíró és olyan hirdetéseket dob fel Mark közösségi oldala?"

Ezeket cookie-knak hívják, amit elfogadsz gondolkodás nélkül.

2023. aug. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
36%

17-esnek igaza van.

Amikor (gondolkodás nélkül) bepipálod az Elfogadom a ... kezdetű bepipálandókat, akkor bizony rengeteg dologba beleegyezel. Egy szerződést kötsz a szolgáltatóval cserébe az adataidért*.


*Az adataid egy elég tág fogalom, itt nem lehet kifejteni részletesen, hiszen az elfogadom című dolgokban is többszáz oldalon van részletezve. A lényeg, hogy itt nem konkrét személyes adatokra kell gondolni mint Kiss Jenő Pálni, Kerepesalsó Petőfi 39/b. Hanem anonimizált adatokra. Na és ez az a dolog amit egyrészt nem ért meg senki, sokszor még az ügyvédek sem, hogy mire gondolt a költő és persze a felhasználók sem. És ebből indulnak a félreértések.

2023. aug. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!