Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem trollkodásból de miert...

Nem trollkodásból de miert vannak olyan nagyra az iPhone tulajok amikor azok a telefonok is bugolnak, lefagynak, néha belassúlnak?

Figyelt kérdés
Az sem egy hibátlan készülék!
2023. aug. 19. 14:52
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
56%

Ne általánosíts!


Az androidosok is nagymellénnyel ide irogatnak, hogy milyen car az alma, (de közben max csak TV.-ben látta).

2023. aug. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
45%

Nézd, ha már annyi pénzt kifizettek valamiért, akkor nem fogják sz.rnak tartani. Sima pszichológia.

Ha valami drága, akkor presztízs jelent, akkor is, ha nem jobb, vagy nem sokkal jobb, mint a harmad annyiba kerülő társa.

2023. aug. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
24%

1

EZ lehet, de legalább nem kellett érte annyit fizetni :)

2023. aug. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
40%

15:15


Nem? Nézz meg egy Samu vagy Huawei csúcskategóriát (vagy annyi vagy több)


Az Apple MINIMUM 5-6 évig kap OS frissítést !!! Tehát az akár 8 évig is telefon lesz


Az egyik családtagomnak van 5-6 éves androidja tudod te milyen lassú az a telefon?


Nekem volt androidom, hát inkább hagyjuk…

2023. aug. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
56%

Nekem is van 5-6 éves Androidom, semmi baja.


Mellesleg pont az Apple ellen voltak vizsgálatok tervezett elavulás miatt, és hogy direkt lassítják be a telefonjaikat egy idő után.0

2023. aug. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
33%

15:22


Ez propaganda mondjuk egy Amerika ellenes rendszerben mit vársz ?


Ha rákeresel a Samuról is vannak ám hírek…


Bár a keletiek meg kémkednek a szőke herceg se véletlen szankcionálta őket,


3. Ami durva volt, míg Androidos voltam, hogy kikapcsolt állapotban (lekerült) tudta hogy merre jártam… bekapcsolom otthon és megkérdezi hogy értékelem azt a bevásárlóközpontot… (ezt ismerősnek is elmondtam, nekik hasonló volt, ők beszélgettek útközben valamiről, otthon meg olyan hirdetéseket kapott, meg mesélte hogy a cégnél be se viszik a tárgyalóba a telefont…


Én nem android ellen vagyok, de ott csak a Pixel jöhet szóba.

2023. aug. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
64%

" ők beszélgettek útközben valamiről, otthon meg olyan hirdetéseket kapott, meg mesélte hogy a cégnél be se viszik a tárgyalóba a telefont…"


EZ urban legend, fszság.

2023. aug. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
25%

15:32


Nem az! Nézz utána, többen megerősítettek.

2023. aug. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
40%

15:32


Az is urban legend (bár nagy nemzethy országban nem tudom miért nem csodálatos nyelvünket használjuk), hogy beírod a Google.-be hogy fűnyíró és olyan hirdetéseket dob fel Mark közösségi oldala?

2023. aug. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
21%
Nem lassult még be egyik iPhone-om sem, de pont nem izgat, kinek milyen telefonja van.
2023. aug. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!