Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A bőség zavara. Lassan beleőrü...

A bőség zavara. Lassan beleőrülök. Na melyik legyen?

Figyelt kérdés

Telefont szeretnék, 4 éve nem váltottam készüléket. Tehát most eldöntöttem valami okos kis telefont szeretnék. Először kinéztem a Samsung Wave. Tök jó van rá pénzem, mindent tud. De megláttam az üzletben, és alig fér a kezembe. :S

24 éves nő vagyok, pici kezekkel. Így most nem tudom melyik legyen.

7 telefont néztem ki magamnak. A lényeg a wifi és a szép képek készítése. Nem ragaszkodom a vakuhoz, túl sok képet nem készítek, de ha már igen, akkor az szép legyen.

Jelöltjeim:

- nokia n 97 mini (83 ezer) 5 megapixeles kamera, led vaku, qwerty gombsor - de őt nem tudom milyen nagy is

- nokia x6 (65 ezer) szintén led vakus, 5 megapixeles kamerával felszerelt, zenemobil, de ez is nagynak tűnik

- akkor van ugye a wave (67 ezer)

- a samsung spica (57 ezer) nincsen vaku, de ha jó képeket készít akkor nincs gond, bár ez nem tudom, emellett az szól, hogy igazi kis csajszis telefon szerintem

- a következő samsung a monte, ami nekem nagyon gyanús az alacsony árával, (27 ezer) bár ha szép képeket készít, a célnak megfelel

-SE vivaz pro (67 ezer) de talán erről írta az egyik mobil tesztelő, hogy ha videózni szeretnék akkor tök jó, ugyanis HD-s, de a képek minősége nem az igazi

- végül, de nem utolsó sorban SE x10 mini pro qwerty gomsorral (57 ezer), nekem ebben csak az nem tetszik, hogy mivel talán már túl pici, így egy képernyőre csak egy widget fér el, ja igen és a menü szép kék színe, nagyon nem tetszik.

Szóval ők azok. De csak egy befutó lehet. Segítenél kiválasztani, ha értesz hozzá. Indokold is kérlek a válaszod. Köszönöm.


2010. okt. 6. 10:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
drága telefont csak akkor vegyél ha ki tudod használni a kismillió lehetőségét!
2010. okt. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

X10 minim van. Nagyon gyors és okos. Gyönyörű képeket készít (én elég sokat szoktam fotózni). Szerintem okos kis dög.

A vivaz prot is néztem előtte, de annak a mobiltesztje nem győzött meg, sőt lebeszélt róla.

A helyedben elolvasnám mindegyiknek a tesztjét, hogy mit is tapasztaltak velük kapcsolatban, ezzel szűkítheted a kört. Utána már csak az marad, hogy számodra melyik tetszik a legjobban.

2010. okt. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A teszteken már túl vagyok. :)
2010. okt. 6. 12:04
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem azért,de hol láttál te wavet 67 ezerért? :O az enyém 110 volt 2és fél hete... na meg monte 27ért, mikor legolcsóbban is 42ezer...

használtan vennéd, ugye? Mert ennyiért wavet, montet nem fogsz találni.

Amúgy a felsorolt telók közül messze a wave a legjobb. És azt sem tudom, a wave hogy nem fér bele a kezedbe, mikor én [sokkal] fiatalabb vagyok, mint te, és az én kezemben éppen elfér.


Bocs a hangnemért :D

2010. okt. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszem egy testrészünk nagysága nem egyenesen arányos a korunkkal.
2010. okt. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, tudom, de nekem [is] nagyon pici kezem van. És simán [vagyis épphogy] belefér. Nem hiszem el, hogy nem fér bele neki...
2010. okt. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Újonnan mind. Aranykártyás, előfizetéses, t-mobilos. Attól, hogy te ebből a szempontból tudatlan vagy, még lehet szépen "beszélni" az emberrel. Amúgy meg ha egyszer nem kell nagy telefon, hát nem kell. Nem fogok vele küszködni.
2010. okt. 6. 17:56
 8/10 anonim ***** válasza:
Különben is,hogy mekkora hova fér az egy másik témakör-:DDDD
2010. okt. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Idézem magam:

"Bocs a hangnemért :D"

2010. okt. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
úgylátom, nem csak én vagyok "bunkó"
2010. okt. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!