Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A bőség zavara miatt nem...

A bőség zavara miatt nem tudom eldönteni milyen telefont is vegyek? Többi info lent.

Figyelt kérdés

Igazából 2 kellene, egy anyumnak, 1 nekem. Amik számításba jöttek nálam:

nokiából a 2700 classic, 7230, 6303i, 3720 classic, c5, 6700 slide, 5130, 5230, lg pop

Anyunak lg gu230, nokia 2220, samsung shark s5350


Tudom, egy kicsit nagy a választék, örülnék ha valaki tudna segíteni. Anyunak nem kell semmi extra, ő tényleg csak telefonálásra használja. Munkába járós telefon lenne, az aksi sokáig bírja. Nagyjából ennyi.

Nekem sincsenek túl nagy elvárásaim, max. annyi, ha időm engedi tudjak rajta zenét hallgatni, elfogadható minőségű képet csinálni. Nem kell rá internet, és 600 féle játék. "Burokban" nem tudom tartani, mert van 2 gyerek, akik néha megkaparintják a telefonomat. Ebből a szempontból nem tudom mennyire lenne jó választás mondjuk a nokia 5230-as, vagy az lg érintőse.

Legalább 2-3 évig nem akarjuk lecserélni. Elég nagy az ár intervallum is, lehet, hogy ki se használnám azokat a plusz dolgokat amennyivel drágább. A mostani sony ericsson k550i-met cserélném most le. Ennek csak a töltő részével volt gond, amúgy nekem teljesen megfelelt.

Az érintős és csúszkás telefonok jobban tetszenek, nem tudom bírnak e annyi strapát mint a sima.

Légyszi aki tud hasznos infot adni, légyszi írjon.


2010. okt. 12. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, én csak annyit tudok segíteni h volt Nokia 6700 slide típusú telóm csak sajnos ellopták 1 hónaposan (a sötét oldal harcosai) nagyon szépen fényképez de a zenehallgatás a fülhallgatóin nemvolt nagy élmény, sose halgattam zenét mobilról szóval nekem megfelelt :) jó kis teló volt nemvolt vele semmi problémám :)


Én Nokia 5230at venném a Te helyedben :) és azért mert jól fényképez hiába 2 MPixeles csak a kamerája és 3,5 mm a fülhallgató csatlakozója- szóval csatlakoztatni tudod a jobb minőségű fülhallgatódat például MP3- lejátszódtól. :)

2010. okt. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Ma megyek.
2010. okt. 14. 09:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!