Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha feltöltöm a kártyám,lehet...

Ha feltöltöm a kártyám,lehet vásárolni rajta alkalmazáson belül?

Figyelt kérdés
Lehet hogy a kérdésem nem egyértelmű ezért leírom,ugye nekem van egy olyan alkalmazásom a telefonomon hogy funimate,az ilyen videó szerkesztői app,és szeretném megvásárolni a pro-oldalát is,tehát a jobb efekteket.Ám a kártyámra 10.-én várható a fizetés,úgyhogy jó lenne ha telefonról tudnék fizetni,ne kövezzetek meg,nem nagyon értek az ilyenhez

2023. márc. 4. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Szóval jól értem, hogy még 10.-e előtt szeretnéd ezt megvenni, pl. most, és a kártya alatt most itt nem a bankkártyádat érted, hanem egy feltöltős kártyáról van szó a telefonban, amin jelenleg van X összeg?
2023. márc. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Telekommal/Yettelel működik (előfizetés terhére) az appon belüli vásárlás. Ha androidod van, a telószámládat kell google fiókodhoz adnod, mint fizetési módot, ha iphone-od, akkor ezt a beállításokon belül tudod megtenni az apple id-d alatt. Ha ez megvan, akkor fizetésnél megjelenik, mint opció.
2023. márc. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Anonim 1: bankártyáról beszéltem,bocsi hogy nem írtam ki


Anonim 2:Köszönöm szépen

2023. márc. 4. 23:07

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!