Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhoneból kinek éri meg...

IPhoneból kinek éri meg megvenni a Pro verziót? Egyáltalán megéri megvenni egy átlag felhasználónak? Nem tudok dönteni a kettő között.

Figyelt kérdés
2023. jan. 15. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem
2023. jan. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A pronál van egy telefotó kamera. Az nagyon jó! Már azért megéri. Nem is tudnék már nélküle élni.

Nálam a lidar szkenner is szempont volt a pro mellett.

A proban jobb a kijelző, fényesebb, 120hz-es. Mondjuk ez nem szempont nálam, de van aki rángógörcsös idegrohamot kap ha 90Hz alatt van a kijelzője... :D

2023. jan. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

melyik kettő pro?

13 <> 14

2023. jan. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én Iphoneból csakis PRO modellt vennék, mivel csak abban van telefotó kamera és 120hz kijelző. Bármelyik hiánya kizáró ok nálam. Épp ezért nem veszek Apple telefont, mert amelyik már megfelelne, az egy vagyon. A Samsungnál már az alap S modellben is kapok optikai zoomot, amiért nagyon hálás vagyok mert azt még meg tudom venni. Persze ettől még egy nagyon jó telefon a sima Iphone, eleve nagyon kevés telefonban van optikai zoom, de számomra nem lenne jó választás.


Ha neked nem fontos a telefotó és a 120Hz, akkor szerintem nem érdemes a PRO modellt választanod.

2023. jan. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!