Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyivel masabb egy stock...

Mennyivel masabb egy stock android egy atlag felhasznalo szamara?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy 5+ eves Huawei P9 lite-om van, es kinottem a 16 gigas belso memoriat, aminek egy reszet sajnos haszontalan gyari appok foglaljak el.

Ezert gondolkoztam stock androidon. Konkretan:

Motorola G60s, Dual SIM, 128GB, 6GB RAM

Motorola G60, Dual SIM, 128GB, 6GB RAM, 6000 mAh,

Motorola Moto G 5G, Dual SIM, 128GB, 6GB RAM, 5G

Motorola Moto G82, Dual SIM, 128GB, 6GB RAM, 5G

Esetleg szoba johet Samsung Galaxy A52s 5G.


Nem vagyok fotomanias, jatekra meg van asztali gepem. Csak egy epkezlab telefon kell ami kibir szinten 4-5 evet.


2022. júl. 3. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Nekem volt anno Nexus 4 stock androiddal.. hulyet kaptam tole..

Csak egy pelda, torolni akartam voltna a telefonon levo nevjegyeket, nem lehetett, google playrol kelett letoltenem egy programot azzal kellett. Szuksegem lett volna egy file kezelore, azt is playrolnem. nekem valo volt. A legalapvetobb funkiokhoz is keresgelni, teleoutgetni kellett minden vackot.

2022. júl. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem stock (pure/android one) telefonom van, 3 éve megvan és még csak nem is lassul. Semmi gondom nincs vele.

A családban van Samsung, a remek egyedi módosításai között több bosszantó hülyeség is van, semmi előnyét nem látom.

2022. júl. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokan azért szeretik, mert nincs telirakva a gyártó által, viszont a beállítások lehetősége is olykor jóval szerényebb. Nekem speciel leesett az állam, mikor először láttam, hogy a miui-hoz képest mennyi beállítás hiányzik.
2022. júl. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Amúgy a nexus 4 egy 2012-es telefon, nem értem mennyi relevanciája van 2022-ben ennek az emléknek. Akkoriban az Android maga is elég gyenge volt még, persze hogy mindenért patkolni kellett, vagy megtette helyetted a gyártó, vagy neked kellett. Ma már erről szó sincs.
2022. júl. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
imådom stock androidos motorolámat semi flanc ,ės mėg mindig gyors .
2022. júl. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15%

"kinottem a 16 gigas belso memoriat, aminek egy reszet sajnos haszontalan gyari appok foglaljak el."

Samsungom 4 GB rammal teljesen jól elvan. Nem értem hogy lehet kevés a 16.

2022. júl. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem érted, mert a ram és a rom nem ugyanaz.
2022. júl. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Elso, inkabb letoltok magamtol 5 fontos appot, mint kerulgessek pluszba 15 gyarit.

De azota kijott par verzio.

Nekem pl a windowsos telefonokkal sem volt bajom.

Beallitasbol se kell 66 opcio. Nalam az az elso hogy kikapcsolom a legtobb ertesitest es csilivili animaciot.

2022. júl. 3. 16:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező akkor neked Stock Android való.
2022. júl. 4. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!