Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Maximum 200 000ft-ig milyen...

Maximum 200 000ft-ig milyen telefont vennétek? És miért?

Figyelt kérdés

2023. jan. 6. 19:46
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
90%

10. Én a 9.-el értek egyet. Te vagy itt az egyetlen, aki csinálja a balhét.

"Ennyire elvakult vagy, ha valaki értelmesebb nálad, mint látszik???"

Te homloklebeny! Ki az aki nem tud normálisan használni egy okostelefont? 😂Egy okostelefon felhasználának az egyik legkisebb részét teszi ki maga a telefonálás. Egy mobil számítógépként tekints rá, amivel telefonálni is lehet többek között! Aki nem ért hozzá, az nyilván azt sem fogja érteni hogy miért kerül "sokba" egy normális okostelefon. 200K egyébként nem is egy őrült összeg. A csúcsmobilok már 600 ezer körül vannak. Amúgy gondolj bele, van értelme ennek, hogy itt égeted magad?

2023. jan. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
0%

11

Nem vagy képes felfogni, hogy nem tud a te "okoskád" annyit, hogy megérje pénzét???


1-2 nap üzemidő?? Mire elég az...és ez mobil???

Nagyok, ormótlanok, törékenyek...


Nem vagy képes még mindig felfogni, hogy nem tud olyat nyújtani, ami érdekes-hasznos számomra???

Tényleg nem megy, ennyire baj van ennek megértésével???


Néha levegőzzél már a szabadban kimászva "okoska"telódból;)

2023. jan. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
62%

12:49 vagyok

12. Te szürkeállomány, én már minimum a 3. ember voltam, aki megpróbálta elmagyarázni neked a dolgot. Ne legyél már szándékosan értetlen. Megértem ha te(vagy bárki) olyan környezetben vagy hogy nincs szükséged okostelefonra, de azért azt tartsd észben hogy te a szűk kisebbségbe tartozol. Nem kéne hülyézned a többséget. Szerinted 20-ból 19hülye és 1 okos?(mert kb. ez az arány az okos és butatelefon használók között.) A telefonoddal hogy veszel online jegyet a vonatra? Pedig jó az, amikor 20 méteres sor van a pénztárnál. Így meg olcsóbb is. Hogy foglalsz le mozijegyet? Hogy nézed meg hogy hol tudsz bevásárolni egy idegen városban? Hogy használod a google térképet útközben? Ez csak pár dolog és van még vagy 100 másik. Meg lehet élni ezek nélkü, hiszen mind kényelmi funkció, de szinte mind olyan kényelmi funkciók, aminek a hiánya hatalmas hátrány a mai világban. Eleve az interneten rákereshetsz bármire a telefonodon. A telefonban lévő jó minőségű kamera is egy marha jó dolog. Minden nap használom. Sajnos ez bizony minimum 80-100 ezer forint(egy normális modell), de bőven megéri megvenni mert annyi előnyöd lesz tőle az életben hogy azt le sem lehet írni. Furcsa példa, de egy okostelefont egy mosógéphez lehet hasonlítani. Olyan értelemben hogy egy mosógép sem létszükséglet, hiszen egy lavórban is ki lehet mosni a ruhákat, hiába drága egy mosógép megvétele és fenntartása, mégis megveszed kényelmi szempontból. Ilyen az okos és butatelefon viszonya is. Remélem így már érted.

2023. jan. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
0%

13

Te tahoszaurusz, ha már így kommunikálsz.

Még mindig nem vagy képes felfogni, hogy lehet venni jegyet elvételben is-előre...ezt sem tudtad, te "okostelós":D

A gps pontatlan-téves...10-ből 8 h_ülye nem talál meg egy kereszteződést...elképesztő.Papír térképet meg olvasni se tudnak...szánalmasak.

Azzal meg ne vergődjél már, hogy a telefon jó minőségű fényképezőgép...emlékképeknek max.Sehol nincs egy 24x35mm-es ff képalkotóhoz.


Meg is látszik a társadalmon, hogy már a józan eszét--kreativitását sem képes használni, annyira leépült, ők a telkoholisták;)


Igen is lehet mindent tenni a kacatkészülék nélkül is, de ehhez ember kell és ésszel!

Mehetsz nyaldosni a képernyőt, mert gondolom elvonási tüneteid lettek, mire elolvastad:DDD

2023. jan. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
85%

#12, itt vergődsz, hogy egy telefon nem ér annyit, pedig inkább Te nem vagy képes felfogni, hogy ezek már csak NÉVLEGESEN telefonok, sokkal inkább egy mini számítógép és fényképező/kamera egyben, amikkel telefonálni is lehet! De Te a “telefon” megnevezés miatt leragadtál itt, és csupán ezért nem is használnád másra, és ezért mondod hogy “nem ér annyit” ! De hiába próbáljuk mondani, az értelmiségi szinted túl alacsony hozzá, hogy felfogd, és inkább itt vergődsz, és mindenkit lehülyézel! Ha szerinted 20 emberből 19 hülye, csak Te vagy egyedül normális, akkor nem gondolod, hogy inkább magadban kellene keresni a hibát?!

#9-es voltam.

2023. jan. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
80%
Ja, és még hozzátenném: ha szerinted nem ér annyit, akkor eleve mi a fenének válaszoltál erre a kérdésre?
2023. jan. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
85%

"Ha te számítógépnek nevezed a telót, ami töredékére se használható, az is csak azt tükrözi, hogy a facérbukon kívül másra se bírod használni meg ide....nevetséges"

Akkor te hordozz magadnál egy 6 kilós PC-t. Itt a mobilitás a lényeg, hogy bármikor nálad lehet. Egyébként vannak telefonok, amik többet tudnak, mint egy átlagos PC. Amúgy meg egyik nem helyettesíti a másikat. Idősebb ismerősöm 1 éve vette meg az első okostelefonját(kellett a munkájához). Az elején szkeptikusan állt a dologhoz, de pár nap alatt megtanulta hogyan kell használni és hogy milyen funkciókat tud. Annyira megtetszett neki, hogy nemsokára vesz egy sokkal jobbat a noname helyett. Szóval változik az emberek véleménye. Szerintem te direkt generálod a vitát, hogy azzal magadat szórakoztasd. Másra nem tudok gondolni, mert ennyire senki sem lehet buta vagy csőlátású, mint ahogy tűnsz.

2023. jan. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
0%

Egy laptop 1,3kg is lehet..."okos vagy".

Láttam, miként tetszik említett "embereidnek" és mindenféle dedós-gyagya játékot nyomkorásznak, ami már tényleg gáz, iq halottaknak való...

Használtam a te "okos" kacatodat, nem próbálatlanul vallom, hogy a hasztalan számomra és az akkuidő egy kalap kutyusgumi még full takarékban is...

Ne add itt az okost, mert csak annyit érsz, mint imádott kacataid, esetleg 24 órát jó esetben, te tahoszaurusz...pf

2023. jan. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
79%

19. "Láttam, miként tetszik említett "embereidnek" és mindenféle dedós-gyagya játékot nyomkorásznak, ami már tényleg gáz, iq halottaknak való..." Nem játszom telefonon, csak az otthoni PC-n szoktan néha nyomni a Warshipset.


"Egy laptop 1,3kg is lehet..."okos vagy"."

Egy átlagos laptop sokkal többe kerül és jóval nagyobb is mint egy okostelefon. Egy PC erejű,

szuperkönnyű ultrabook pedig 400-500 ezer Ft-tól indul. Egy laptop fő lényege, hogy mobil munkaállomásként funkcionáljon. Egy okostelefon funkcióit és lényegét pedig már csomóan leírták előttem (olvasd el). Teljesen másra van a 2 eszköz. Okoska 🙂

2023. jan. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
0%

19

Az okoska teló az igényteleneknek van, akik egy laptopot nem tudnak kezelni és még be is érik a csúcsnak kikiáltott féltudású kacattal:)

Kb mint a trabanton a ferrari matrica:DDD

Fogjad már fel..., de felőlem szenvedhetsz életed végéig a kis telódon ide pötyögve:D

2023. jan. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!