Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Maximum 200 000ft-ig milyen...

Maximum 200 000ft-ig milyen telefont vennétek? És miért?

Figyelt kérdés

2023. jan. 6. 19:46
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
12%

Ennyiért ostoba lennék telót venni, amikor csak szóbeszédre és max 1-2 sms-re használom...

Így veszek egy gombos telót, a többi lóvét meg értelmesen elteszem vagy befektetem a mai nehéz időkben.


Aki meg a trendnek akar megfelelni önmutogatósdit játszani a szellemi vesztesekkel, az pont 200.000-ért vegyen bármilyet;)

2023. jan. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
87%
Én erőset vennék,poco f4 gt vagy realme gt neo 3.de ha beéred a kisebb mérettel akkor s21.
2023. jan. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
61%
1) ugyan mit veszel ennyi pénzért?nem olyan sok pénz 400 euró ami megmarad.
2023. jan. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
18%

3

Forintról van szó...

2023. jan. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
92%

1. Akkor légy boldog a butatelefonoddal. Mit kell leszólni a másikat? Lassan már nem lehet normálisan létezni egy okostelefon nélkül. Miért nem jó az, ha egy mini számítógép lehet a zsebedben és bármit megnézhetsz rajta és bármit lefotózhatsz vele?

200K valóban nem kevés, de még azért nem egy elvetemült összeg, főleg a mai árak mellett. Nekem ennyi a max, amennyit fizetnék egy telefonért, de akkor már tényleg nagyon jót kapok. Kérdező, én a Samsung Galaxy S21 FE-t ajánlom. Nagyon jó!

2023. jan. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
0%

5

Mi a baj, csípi a pelus a popódat?

A kérdésre válaszoltam, olvasd már el, hogy nekem ennyi kell egy mobilkommunikációs eszköztől, nehéz felfogni?

Nekem hasztalan a sok ökörség, mert okos-értelmes ember azok nélkül él és intézkedik-tud intézkedni és hatékonyabban, mint életemben kiderült;)

Jó megboldogulást a kacatoddal, ha már ennyire személyeskedni akarsz:)

2023. jan. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
80%
6. Jó, tudomásul vettem.
2023. jan. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
88%
Biztos hogy valami Samsungot. Utánanéznék milyenek vannak ennyiért.
2023. jan. 7. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
88%

1. Lehet hogy Te csupán erre használsz egy telefont, de akinek tényleg okostelefon kell, az se feltétlenül mutogatni akarja, mivel komolyabb dolgokra is lehet használni, mint egy nyomógombost! Például könnyebb rajta gépelni, azon kívül netezni, filmet nézni, fényképezni/videózni, és általában minél drágább, annál komolyabb rajta minden!


Ha személyes kérdés, hogy ki milyet venne, akkor Samsung Galaxy A52s 5G, ez ugyan már 150 ezer alatt is van, de minden tulajdonságot összeségébe véve nálam ez a nyerő!

2023. jan. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
0%

9

Nem látod, hogy a kérdésre-kérdezőnek válaszoltam???

Ennyire elvakult vagy, ha valaki értelmesebb nálad, mint látszik???

Amit leírtál "hasznosnak", az röhej...

2023. jan. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!