Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van viszonylag sok...

Miért van viszonylag sok iPhone fóbiás kérdés itt a gyakorin?

Figyelt kérdés

2022. okt. 19. 20:58
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
61%
30: Általában azok az iphone tulajok fikázzák a droidot, akinek valamikor 2015 táján volt androidos mobilja, és az android 5.0-t látta kb. legutoljára. És azt hiszi, az olyan, mert neki olyan volt. Aztán meg megy a pislogás a 80ezres telómra, hogy "ez egész gyors" :D
2023. aug. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
0%

nyugi van

az az androidos user is fikázza az iphonet aki jelenleg egy 7 es iphonet próbálna ki és azt mondaná ez szar xd

azokat a kommenteket is szeretem akik azt mondják hogy már alig használják telefonálásra xdxd ember a régi telefonakat a jó régieket tényleg csak arra tudtad használni meg sms-re , de ezeket remélem tudod hogy rengeteg mindenre lehet használni ha nem akkor zsa beszerezni egyet

2023. szept. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
44%
Rohadtul nem irígykedem. Tudnék venni ájfont, de személy szerint pénzszórásnak tartom. Mindent meg tudok csinálni egy 120-ezres Samsunggal. Én inkább csak nevetek a sok birkán, aki a reklámok parancsára előrendeli ezt a vackot és ezen őrlődik hónapokig...
szept. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
32%
Nem vagyok iPhone fóbiás. Csak iPhone rajongó vagyok. Oly annyira iPhone rajongó vagyok hogy jelenleg 3 db iPhone telefonom is van.
szept. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
44%
Nem érdekel hogyha az apple a világ legjobb telefonját is csinálja akkor sem fogom megvenni, mert nem támogatom a gusztustalan üzletpolitikájukat ami a saját rendszerükbe zár és az utolsó fillér is kifacsarják a felhasználóktól
szept. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
A többi sem különb.
szept. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Akkor is egy birka fogyaszto maradsz ha nokiát vagy samsungot veszel.
szept. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!