Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van viszonylag sok...

Miért van viszonylag sok iPhone fóbiás kérdés itt a gyakorin?

Figyelt kérdés

2022. okt. 19. 20:58
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
71%

10: engem teljesen hidegen hagy.

De továbbra se értem, miért kell ezt fóbiának nevezni...???

2022. okt. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
74%
miért vannak mindennap ilyen jellegű kérdések??
2022. okt. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
45%
Ebben semmi féle fóbia nincs! Az egyik leg ismertebb márka az Apple, és azon belül is az iPhone. Az iPhone 2007-ben jelent meg, és most 2022 van. Tehát az iPhone 2022-ben 15 éves. Ami nagyon nagy szám. És annak idején csak a Nokia élt (eredeti Finn Nokia) 1991-2013 között. Ehhez képest, az iPhone nem is számít fóbiának. Hacsak, a túl árazott ára miatt. Mint ismeretes az Apple túl árazott, árszabása miatt is népszerű. Na meg persze, a sok irigy. Akik irigykednek az iPhone használókra. Akinek iPhoneja van az nem azt jelenti hogy dús gazdag. Sokan akár előfizetéses mobilként is megveszik akár részletre is.
2022. okt. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
59%
Ezt inkább te válaszold meg
2023. febr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 NTBS ***** válasza:
63%
Az a baj, hogy olyan világban élünk, ahol a személyiséget tárgyak pótolják.
2023. febr. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 Morzsi007 ***** válasza:
39%

2008 óta iphone-om van és sajnos ez idő alatt rengeteg olyan emberrel találkoztam, akik utálják szapulják az iphone-t legtöbben úgy, hogy nem is vettek a kezükbe egyet sem, pláne nem használtak ilyet. Csak mikor megjelent, jóval drágább volt, mint a többi és ott kezdődött minden és ez berögzült a népnek.

Ha valaki nem szereti, attól még lehet jó és nem kell fikázni. Én így vagyok az android telefonokkal. Attól, hogy nem jön be, még lehet jó és nem szólom le. De sokan nem így gondolkodnak. Azt viszont észrevettem, hogy a fiatalabbak körében a szülőktől is hallhatják, hogy az iphone egy túlárazott semmire nem való telefon. Szóval mindenkinek lehet véleménye, csak ne alaptalanul és hallomásokból ítélkezzünk.

2023. márc. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 Szervizmérnök úr ***** válasza:
63%

Kutyát se érdekli az iPhone. Itt a gyakori szaron inkább az irritáló, hogy van itt valami troll (vagy több troll?), aki már évek óta erre veri magát.

Normális az ilyen?

Ha pár évig nem nézek be ide, utána megint azt látom, hogy már megint (még mindig?) valami iPhone sznob majom nyomja ugyanazon, semmitmondó hülyeségeit.

Ez valami betegség lehet?

Korábban számomra tök semleges volt az iPhone, egy telefon a sok közül.

De a Gyakori Kérdések miatt már úgy tűnik, ez valami beteges dolog lehet szerintem.

Régebben a fórumokon járványszerű volt a Linux vs. Windows trollhadjárat, én azokat is megutáltam, már egy idő után. Ki nem szarja le, mindenki azt használ, ami neki jó, amihez hozzászokott, rááll a keze.

2023. ápr. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 Szervizmérnök úr ***** válasza:
65%

Érdekesség kedvéért, ezeket a Linux-Win trollkodásokat mindig a Linux okoskodók gerjesztették, akik bementek még a Windows fórumokra is, hogy kifejezzék megvetésüket a buta "windozósok" iránt.

Azért ez is sokat elárul. A "windózosok" ilyet soha nem csináltak fordítva. Ők csak szimplán használták a gépet.

2023. ápr. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 Morzsi007 ***** válasza:
35%

Rosszul làtod Uram. Àltalàban ès legtöbb esetben onnan indul a dolog, hogy valaki szapulja az iphone-t vagy az apple-t. Nyilvàn ez zavarja és rosszul esik a tulajokat, főleg, mikor olyat írnak, ami nem igaz. Mert mindig a sablon szöveget nyomjàk. Pl “Csak a hülyék vesznek ájfont, ami túlárazott fos, 50E Ft-os Xiaomi is tud annyit, stb.

Na most, a legtöbb ilyen gyökér, aki ilyeneket ír, az életben nem fogott a kezében iphone-t, használatról nem beszélve. Nekem nincs bajom a droiddal (csak bizonyos android júzerekkel), a felsőkategória olyan jó, mint az iphone-ok, csak valakinek ez jön be, másiknak meg az. Én nagyon régóta almát használok, a kezdetektől fogva és 12 évvel ezelőtt még megértettem, ha valaki nem ismerte és minősítette, mindenféle okból, de ma már ez gáz, hogy még mindig ugyanazt a süket dumát nyomják és mikor 12 évesek szájából is, akik közelről sem láttak ilyen telefont, azt hallom, hogy az iphone az nem jó, rossz telefon, a falnak megyek vagyis nem, csak elgondolkodom, vajon honnan jön ez az egész. Ez csak egy sz@ros eszköz és úgy gondolom, irigységből, utálatból indul a dolog. Hogy itt nálunk sokszor még ma is sajnos, sznobsághoz kötik az ájfont az nem az eszköz hibája, hanem az emberek maradi gondolkodása. Lépjünk már túl, mert kb 15 éve, mióta megjelent nálunk ez a márka, nem tudjuk elengedni ezeket a dolgokat. Bár tudom, hogy majd kapom a jobbnál jobb válaszokat és értékelést is, de ez van. Nőjünk fel kérem. . .

2023. ápr. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
41%
Ez nem fóbia! De még mánia sem! Pedig én aztán tudom, mert egyszerre 2 db iPhone telefonom is van.
2023. ápr. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!