Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri az első Iphone SE-t...

Megéri az első Iphone SE-t esetleg?

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból már körbe próbáltam egy csomó márkát de mindig az iphone dolgai tetszettek a legjobban csak féltem arra váltani.

Most megláttam, hogy használtan már 30 körül vehetek SE-t amin a legújabb/majdnem legújabb IOS is fut és arra gondoltam 2. telefonnak tökéletes lenne ismerkedni a rendszerrel. Megszokni milyen használni megismerni, hogy tudjam később megéri e nekem a drágább. Vélemények erről? Vagy egy majd 6 éves telefon nem adná úgy át?



#iPhone #2016 #másodlagos telefon #tartalék telefon #pót telefon
2022. jún. 23. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
az új mindig más
2022. jún. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
7 évig jók
2022. jún. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Én ilyet használok már 2016 óra. 1 aksi csere volt szerintem simán megéri. Nekem még mindig nagyon ritkán akad meg, sőt vannak olyan terepek ahol kimondottan gyors. Csak az aksi az kicsit gyenge. De túl lehet élni, veszel hozzá egy külső aksit azt annyi!
2022. jún. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Lehet, hogy nem adná át pontosan ugyanúgy, hiszen sok mindenben rosszabb egy mainál, de a rendszer megismeréséhez tökéletes.
2022. jún. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
30 sok érte!
2022. jún. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
dehogy sok, örülök hogy eladom.
2022. jún. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Eladónak persze nem sok :DD
2022. jún. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a telefonnak idén fog lejárni az iOS támogatása és az iOS-nél sokkal kevésbé szokták az appok támogatni a régebbi oprendszer verziókat, mint Androidnál.

Sok androidos app, akár 10 (!!!) főverzióval ezelőtti Androiddal is kompatibilis, de szinte mindegyik 4-5 verzióval visszafelé. Egy Apple telefonon ez nincs így.

Plusz én elhiszem, hogy mindenki nagy bátran leírja a sajátjáról, hogy "nincs semmi baja" meg "még mindig gyors", de az ismerősi körben 2 ilyen elsőgenerációs SE is van és ezek már olyan elképesztően elavultnak hatnak akár egy több éves kínai középtelefon mellett is, hogy hihetetlen. És egyik sem futtat semmit sem döccenés mentesen.

A "második" telefont amúgy mire használnád? Mert ennek így sok értelmét nem látom, hogy veszel egy régi telefont, amit porfogóként fogsz hasznosítani.

2022. jún. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja és hogy erre is válaszoljak:


"Megszokni milyen használni megismerni, hogy tudjam később megéri e nekem a drágább. Vélemények erről? Vagy egy majd 6 éves telefon nem adná úgy át?"


Általános felhasználói szempontból alig van különbség az Android és az iOS között. Mindettőben ugyanazokat az appokat fogod használni és a legtöbbnél törekednek arra, hogy mindkét oprendszer alatt a lehető leghasonlóbb módon működjenek. Apróbb eltérések lesznek, semmi jelentős.

Én is nemrég váltottam iOS-re, pár nap volt megszokni.

2022. jún. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!