Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone SE, 6S vagy 6S plus...

IPhone SE, 6S vagy 6S plus megéri 20-30 ezer forintért?

Figyelt kérdés
Egy Blaupunkt SF 01-et szeretnék leváltani. Anyukámnak IPhone 6-ja van sima. És panaszkodik rá, hogy az utóbbi években elkezdett egyre jobban belassulni. Mármint tavaly ilyenkor még csak alig, mostanában van, hogy gondolkodik. Jelenleg nincs sok pénzünk de telefon cseren gondolkodunk. Ő gondolkodik azon, hogy IPhone 7-et vesz. De + 10-15kt elvileg csak a plusszos modell érne meg. És azért is írtam ide 3 telefont is. Mert az se nekem a régi 5-ös design miatt jön be. Remélem a sima 5-nek a a házába van benne amiből meglehet venni azt a szép fekete szint is. Mert én régen mindig azt a szép fekete IPhone 5-öt akartam megvenni. De IPhone 3G-m volt 2018-ig. Utána egy kaptam egy Sony Xperia Z1-et ami osszetort. Most meg nyilván nem vennék 5-öt mert használhatatlan. A 6S plusz pedig azért vonz mert jobban látom a kijelzos és a nagy méret is tetszik. És elvileg kicsivel gyorsabbak is a sima 6S-nél. És azt mondják a 6S-re de a 7-re is, hogy csak ritkán fagynak le. Nem értem akkor a 6 miért ilyen amikor abból adtak el a legtöbbet. Bár elvileg mondjuk inkább már 3gb ram ajánlott. De az IPhone 8 elvileg 2-vel is elég szépen fut de az még drágább. Azt megint nem értem, hogy a 6,6s szériából miért nincsen olyan ami teljesen fekete színű. Pedig szerintem szép lett volna.

2022. jan. 31. 15:12
 1/1 anonim ***** válasza:

A 6s a 6s plus és az első generációs SE nem kap több szoftverfrissitést! Attól is függ hogy mekkora a tárhelyméret minimum legyen 32 de a 64 giga sem rossz, az aksi üzemideje alig lesz egy nap. Az is befolyásoló tényező hogy hány %os az aksi elhasználódottsága.


64 gigás 6s plus 100% aksival sztem megér 30 ezret ha nem törött :)

2022. febr. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!