Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SŰRGŐS!! Leejtettem az...

SŰRGŐS!! Leejtettem az iPhone 8-asom és csíkozott lett a képernyője. Hogyan tudnám lementeni a fotókat és az adatokat? (Néha befagy, szóval összevissza ugrál, meg egyszer tölt egyszer nem)

Figyelt kérdés

2022. máj. 4. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:
74%

Szia!


Nem szinkronizáltad a képeid a Google Fotókba?

Ha nem, és nem tudod hosszabb ideig a számítógéphez csatlakoztatva tartani a telefont úgy, hogy ne szakadjon meg a kapcsolat a gép, és a telefon között, és a szinkronizálás bekapcsolását sem tudod elérni, akkor házilag sehogy. A "Ha nem tudod hosszabb ideig a gépre dugva tartani a telefont" mondatomat úgy értettem, hogy írtad, hogy "Egyszer tölt, egyszer nem", és ez könnyen okozhatja azt is, hogy a gépről is egyszer csak lecsatlakozik a telefon.


Ha nem megy, kérj segítséget egy szervizestől!

2022. máj. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
2022. máj. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!