Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi a lélektani határ...

Mennyi a lélektani határ amennyiért telefont vennél?

Figyelt kérdés
Valahogy én nagyon sajnálom rá a pénzt mert nem tudom mi értelme sokat kiadni egy telefonért.
2022. ápr. 9. 09:38
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
72%

"Nem, nem fölösleges, pláne ha netbankolsz is a telefonodon."

A netbankot frissítem is. Ha valaminél biztonsági frissítés van, azt is felteszem. De pl. Youtube-ból, Waze-ből, vagy abból a pár alap játékból minek a frissítés?


"az sem elvárás egy telefon felé, hogy egy videót le tudjon játszani (Youtube)"

Mert a telefon képernyője túl kicsi a videónézéshez. Meg döntően kétféle dolgot nézek youtube-on: tutorialokat (amit úgyis a PC-n próbálok ki) és bármit a háttérzene miatt (az meg mobilon nem megy a háttérben).


"vagy tudjon csinálni egy fényképet, bár nem tudom miért."

Azért, mert nem vagyok magamutogató májer, aki rögtön pakolja fel a képeket a netre. Ha fotózni akarok, arra van rendes fényképezőgépem. Ha meg csak épp lekapok valamit, arra tökéletes egy alsó-középkategóriás telefon is, úgysem nyomtatok belőle papírképet, ha meg épp 100-ból egyszer kiteszem a képet a netre, arra nem kell csillió megapixel.

2022. ápr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

"A netbankot frissítem is. Ha valaminél biztonsági frissítés van, azt is felteszem. De pl. Youtube-ból, Waze-ből, vagy abból a pár alap játékból minek a frissítés?"


Mi az hogy minek? Mert hibákat javít? Én nem értem miért félsz egy frissítéstől? Miért tenné ez tönkre a telefonodat vagy bármidet?

Egyébként meg a telefonos kliensek sincsenek a végtelenségig támogatva, előbb-utóbb ha nem frissítesz, nem fognak működni.


"Mert a telefon képernyője túl kicsi a videónézéshez. Meg döntően kétféle dolgot nézek youtube-on: tutorialokat (amit úgyis a PC-n próbálok ki) és bármit a háttérzene miatt (az meg mobilon nem megy a háttérben)."


Ez szép meg jó, de ez még mindig nem magyarázza azt, hogy miért nem kellene erre alkalmasnak lennie egy telefonnak. Ebből a szempontból tök irreleváns hogy te mit nézel...


"Azért, mert nem vagyok magamutogató májer"


Én sem, de köszi, hogy mindenkit annak tartasz, aki néha ellő 1-2 képet.


Viszont most hogy ezt megbeszéltük, még mindig nem derült ki, hogy a telefon használati szokásaid hogy akadályozzák meg azt, hogy belassuljon egy telefon, illetve azt sem magyaráztad meg, hogy miért lassúlt az én telefonom. Komolyan azt képzeled, hogy azért nem működik normálisan, mert fel van rá telepítve az Instagram? :D

2022. ápr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 ancsita14 válasza:
72%
Nálam 50.000 ft a határ
2022. ápr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6 eve ugyanaz a samsung van. Sose frissitettem semmit. Ugyanolyan mint mikor megvettem 🤷‍♂️
2022. ápr. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!