Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi a lélektani határ...

Mennyi a lélektani határ amennyiért telefont vennél?

Figyelt kérdés
Valahogy én nagyon sajnálom rá a pénzt mert nem tudom mi értelme sokat kiadni egy telefonért.
2022. ápr. 9. 09:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
37%
70.000 - Ugyan azt tudja mint a több százezresek, de ez már nem a hulladék kategória, ezekkel már gond nélkül lehet nezetni és angry birds szintű játékokat is visz. A drágábbak csak az erősebb játékok miatt jók, de arra ott a PC, konzol, sokkal jobbak mint a telefon.
2022. ápr. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
37%
Max 100-120 ezer. Én nem sajnálnám rá a pénzt, ha lenne bármi értelme.
2022. ápr. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
0%
Nálam nincs felső határ. Ha kell a készülék, akkor kell, megveszem.
2022. ápr. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
21%

Te dolgod. Ha csak telefonálni kell, 3 ezerért van rá készülék.

Ha egyéb igényed is van, felméred hogy mi az ami fontos, és mi az ami alkalmas rá hogy elérd vele a célod. Legyen ez munka, facebook vagy játék, te vagy az akinél ez jelentkezik. És akkor jön az a része, hogy neked mennyit ér meg. Ha semennyit, akkor nincs kérdés.

2022. ápr. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
38%
200€. Sosem volt drágább telefonom, nem is érzem szükségét. Ez mindent tud amit egy telefonnak tudnia kell, és nem, egy ötször drágábbtól nem leszek értékesebb vagy érdekesebb ember.
2022. ápr. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
72%
Havi törlesztőrészlet 10 ezer körül (jelenlegi 10490). Ne szóljatok meg, így vettem a 70ezres telefonomat is, meg a 230 ezrest is. Nekem így jobban megéri.
2022. ápr. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
26%
Nincs felső határ, mert olyan telot veszek amit jó kézbe fogni. Ha nem jó a kezembe, akkor minek telefon. Nekem iphone 13 minim van, mert az jelenleg kapható kis méretű telefon, és nagyon kellemes a fogása, mert kicsik a kezeim és elérem rendesen a telot. Az, hogy technikailag csúcshardver van benne az +pont.
2022. ápr. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
34%
Max 100-150. Tok folosleges nekem dragabb. Csak zene hallgatasra meg dumalgatasra hasznalom
2022. ápr. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
11%

Egyre drágább.

Most kb. 250 ezer lenne.

2022. ápr. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
32%

Nekem a lélektani határ 400 ezer körül van.

Mivel legalább 3 évig használok egy telefont, így számomra fontos, hogy sokáig legyen támogatva. Fontos az, hogy ne akadozzon a rendszer, minden fluid legyen. Fontos a kijelző minősége, az üzemidő. Nekem fontosak a jó kamerák is, mert sokat fotózok/videózok, akár random szituációkat is, így szóba se jöhet egy fényképezőgép különböző objektívekkel, mert elég kényelmetlen lenne mindenhová hurcolni.

Hozzáteszem, hogy laptopra például sohasem költenék 200-240 ezernél többet, mivel szinte mindent a telefonomon bonyolítok le.

2022. ápr. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!