Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az emberek miért vesznek...

Az emberek miért vesznek 300ezrekért telefont,ha 60ezresen is lehet fb,tiktok,email,böngészést használni?

Figyelt kérdés
2022. jan. 18. 15:37
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Majd te fogod megmondani nem?
2022. jan. 18. 16:17
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én azért vettem drágább telefont, mert nem fb-re, tiktokra használom. A munkámhoz elengedhetetlen hogy ne kelljen várnom arra amig betöltöget egy 60k-s telefonon bármi is. Valószinüleg az általam használt appok 90%-a nem is futna egy levélnehezéken.
2022. jan. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Egész nap dolgozom.

Fájlokat töltök le mert utána kell néznem valaminek, átutalok vagy e-mail üzeneteket írok vezetek gps-t használok közbe dolgozom.

Nincs fb nincs tik tok stb fiókom.

Azért nem veszek 60 ezres telefont mert volt olyan és tudom milyen egy 300 ezres.

2022. jan. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 puritan ***** válasza:
0%

Én egy másik példát említek.

Egyszer rendeltem egy kocsi fát. Telefonon megegyeztünk, hogy annyi m3 után fizetek, amennyi a kocsin van.

Egy nem idén barnult "menedzser" hozta ki két rakodóval.

Centivel megmértük, hogy mekkora a plató mérete, össze kellett volna szorozni, de nem kerek számok voltak, fejben nehéz lett volna. Mondom, hogy egy pillanat, mindjárt kihozom a telefonomat, és összeszorozzuk. Azt mondja nem kell, előkapta a nagyon fényes almás telefont a zsebéből. Nyomkodja, nyomkodja, de valahogy csak nem akart kijönni a fa ára. Bementem az enyémért, kihoztam, eltelt néhány perc. Mikor kiérek, még mindig birkózik a telefonnal. Összeszoroztam a számokat, mondom hány m3, és azért mennyit fizetek.

Neem, az kevés lesz, neki azt mondta a főnök, hogy ez xxx-be fog kerülni. Aztán volt vita, meg főnöknek telefonálgatás, de nem ez a lényeg. Hanem az, hogy miért is kell egyeseknek a drága telefon.

2022. jan. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

14 ez nem ájfónspecifikus! Megint torzytod a teret azért, hogy csak szidhasd az Applet. Az a szerencsétlen nyomorult samsungon, Alcatelen, Nokién és Casio számológépen sem tudta volna kiszámolni.

A szitu ismerős, haverhoz 1 hónapja jött 8 köbméter fa (4x2). Az első fordulóban 1,3 volt csak a kocsin. enti, szorzás, osztás. 4-en számoltuk ki neki, de nem hitte el a manager. Vagy inkább nem akarta elhinni.

2022. jan. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Nem lehet általánosítani.

Az idősebb korosztály ( 20+),sok esetben a munka miatt vesz drágább készüléket.

Meg ügye van a tini részleg akinek megfelene egy 60 ezres is de az tok ciki mert nem almás.

Nekem jelenleg egy 80000ftos készülékem van, de arra amire én használom tökéletes...

De én mondjuk soha nem néztem a másiknak milyen telefonja van. :D

2022. jan. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Nonameboy45 válasza:
Nekem kb 13 éves korom óta 200 K-s telefonom van! Szerintem erre nem kell sajnálni,ez egy használati eszköz,amit mindenhova cipelünk magunkal,ebben van a fél életünk kb.,sokaknak ez a munkája vagy ezen érik el pl.! Volt egyszer 50 K-s telóm…Inkább a telekomos részlet! Volt S7 edgem meg S9-em,de a Samsung se volt nekem 1,5-2 év után jó! De amióta van Iphonem…6s 2szer,8 plus,11 pro és most egy 12 pro max…Ennél jobb jelenleg nem kell,majd a 14-es széria pro verziója megnézzük mit kínál 😅
2022. febr. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!