Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet megszabadulni a...

Hogyan lehet megszabadulni a laptopba beépített webkamerától?

Figyelt kérdés
Miután észrevettem, hogy ez magától működik, letöröltem a gépről a start menüben talált kamerás programot, de hiábavaló volt, mert msn-en megnéztem azt a beállítást, hogy "Megjelenítendő kép választása", és ott a "Dinamikus kép" és a "Webkamera képe" beállítás ugyanúgy mutat engem. Ha letakarom a laptop tetején a kamerát, akkor feketeséget mutat. Remélem így nemtudnak lekémkedni még mobiltelefonnal se. :S
2010. szept. 7. 18:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Habár attól félek, hogy ez már megtörtént. :S
2010. szept. 7. 18:11
 2/5 A kérdező kommentje:
Valaki, akinek szintén ilyen beépített kamerás laptopja van, magyarázza el, hogy ezt hogy kell rajta letiltani.
2010. szept. 7. 18:13
 3/5 anonim ***** válasza:

start > vezérlőpult > rendszer > eszközkezelő

és ott keresd meg a kamerát, majd jobbklikk rá és letiltás.

2010. szept. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ez érdekes, nekem is beépített webkamera van a notebookomba, de igazából msn-en valahol belehet állítani azt hogy ne a dinamikus képet mutassa magadról (,mert nekem nem azt mutatja) , hanem betallozol ott egy képet, vagy valamit.


Ha nem msn-ezel meg ilyenek, akkor meg úgysem fognak látni más emberek,mert ahhoz sztm hackerkedni kellene meg minden, dehát van tűzfalad, vírusirtód , meg ilyenek úgyis, szval nem kell félni.

2010. szept. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, sikerült letiltani az eszközkezelővel!
2010. szept. 7. 19:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!