Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » CoolCase vélemények? Egyedi...

CoolCase vélemények? Egyedi telefontok készítés.

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy milyen minőségű termékre számítsak tőlük. Egy Xiaomi Redmi Note 8 Pro telefonra lenne, egy egyszerű, Ferrari logo (nagy Ferrari szurkoló vagyok). Az "ütésálló" tokjaikat nézegettem, erre a telefonra 2 fajta van. Mennyire lesznek ezek ütésállóak? Illetve milyen minőségű lesz a kép a tokon? Direkt nagyfelbontású (1920x1080) képet választottam a tervező résznél. Összességében merjek ilyet rendelni? Ajándékba lenne.

2021. okt. 24. 18:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Én egy iPhone 12 készülékre vásároltam szilikon tokot, amiben már többször is leejtettem atelom és semmi baja, tehát az utesalloval sem lehet baj, és tök jól megérkezett időben, szerintem nyugodtan rendelj!
2021. okt. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!