Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Becsukhatós tok jobban védi a...

Becsukhatós tok jobban védi a telefont mint a hátlapos?

Figyelt kérdés
Eddig üvegfolia van rajta és egy hátlapi tok. De már az üvegfólia karcolódik, vegyék rá inkább becsukhatósat?
2021. szept. 1. 08:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
46%

Ki a franc vesz 6000 ft-ért telefontokot?


Én 1400-at se adtam az enyémét. (Akciós volt, de anélkül 4000. Most amúgy direkt megnéztem, megint akciós s csak 900).

Félig átlátszó (szóval nagy fényerőn, vagy éjjel látod a képernyőn a dolgokat), érintésátengedő (mondjuk hol igen, hol nem...), s tükörnek is használható. Kemény műanyag.

2021. szept. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem is megkarcolta az A70 kijelzőjét a flip tok, kidobtam, és semmi sincs a telefonon, a kijelző sem lett karcosabb, leejtve is volt, semmi baja, több mint 1 éve. Nekem macera nagyon a flip tok, meg amúgyis megvastagítja feleslegesen.
2021. szept. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
11-es: van, aki 20 ezerért vesz. Mondok rosszabbat. Van, aki elfüstöl vagy eliszik havonta.
2021. szept. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
ennyit.*
2021. szept. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én voltam a 6-os, 8-as kommentelő.


Amikor a samsung tokot megvettem akkor azt hittem hogy megvédi majd a telefont plusz az ilyen vékonyabb fliptokvolt mert a lepattintható hátsó burkolat helyére lehetett bepattintani. Tényleg szép tok volt megvolt benne egy érzékelő ami lekapcsolta a kijelzőt behajtáskor. Illetve feloldotta kihajtáskor. Csak az említett dolgok nem tetszettek benne.

1 héten belül maga az a műbőr hatású szövet is megsérült illetve a telefon kijelzője is összekarcolódott.

Egy ideig használtam azt a tokot viszont tényleg nem praktikus.

Most az új (1 éves) telefonomra tavaly rendeltem wishről egy rendes a telefon paramétereire szabott keménytokot. Úgy emlékszem hogy talán 4000 ft volt + posta.

Ahhoz képest hogy kínai ez tényleg jó. Jól is nézz ki és ötletesen ki is találták a dizájnt. Mint mondtam van benne egy támasz (kick-pad) illetve egy fémlap amivel egy mágneses telefontartóra rá lehet tenni. Nekem megérte a pénzt mert elég ügyetlen vagyok néha.

2021. szept. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Hát ha becsülöm a tokot akkor véd. Én nekem becsukhatos van. Sose csukom be, szóval majd az új telomnak nem ilyene lesz. De amúgy jo
2021. okt. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Becsukom
2021. okt. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!