Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Becsukhatós tok jobban védi a...

Becsukhatós tok jobban védi a telefont mint a hátlapos?

Figyelt kérdés
Eddig üvegfolia van rajta és egy hátlapi tok. De már az üvegfólia karcolódik, vegyék rá inkább becsukhatósat?
2021. szept. 1. 08:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal jobban.
2021. szept. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Morzsi007 ***** válasza:
92%
Biztos jobban véd, de nagyobb helyet foglal, meg a felvétel macerásabb lehet. Egy kezes használat nehézkes. De valakinek bejön, én nem vennék.
2021. szept. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

Szerinted jobban véd-e az, ha van valami a kijelző előtt, mintha nem lenne?


Amúgy egy kézzel is tökéletesen lehet használni. Főleg, ha nincs mágneses csatja.

2021. szept. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Jobban véd, persze. Nekem viszonylag kis telefonom van, így tokkal együtt sem nagy, zsebre is lehet tenni, egy kézzel is lehet kezelni stb.
2021. szept. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Nyilván jobban véd, ezt magadtól képtelen vagy eldönteni? :D Viszont inkább cserélgesd pár havonta az üvegfóliát, mert szétnyithatós tokkal sokkal macerásabb a telefon használata.
2021. szept. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem szar. Ezt mondom úgy hogy fizettem már hivatalos samsung becsukható tokért.

-Drága

-az a puha anyag könnyen megsértődik. Aztán sírás van hogy 6000ft-ot kifizettél egy dizájnertokért ami nem is karc vagy nyomásálló.

-Kényelmetlen. Azt a flap-ot valahova mindig tenni kell használat közben vagyis telefonálás közben kényelmetlen tartani a telefont. Ha fényképezni akarsz vele akkor színtén.

-És még megsem védi a kijelzőt a karcolásoktól. Kis porszem a flap és a mobil kijelzője közé kerül, azután a zsebedben egymáshoz dörzsölődnek, így idővel egyre karcosabb és karcosabb lesz a kijelző.


Most az új telefonomhoz egy kínai, a telefonra tervezett keménytokot vettem, a kijelzőn meg üvegfólia van. Így a legjobb. Mondjuk a keménytok sem volt olcsóbb de legalább kényelmes és megvédi a telefont.

2021. szept. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%

Nekem kinyitható van és igen, jobban véd. Sajnos már párszor leesett a telefon. Volt, hogy a kutya verte le az éjjeli szekrényről, de olyan is, hogy a zsebemből a betonra esett, mikor kiszálltam a kocsiból. Semmi baja nem lett a telefonnak. Eredeti Huawei tok, 2 éve jól bírja, bár azért látszik rajta a használat.


Szerintem szar. Ezt mondom úgy hogy fizettem már hivatalos samsung becsukható tokért.


"-Drága"

Valóban nem olcsó, de még mindig olcsóbb, mint egy új kijelző, ha leesik és betörik.


"-Kényelmetlen. Azt a flap-ot valahova mindig tenni kell használat közben vagyis telefonálás közben kényelmetlen tartani a telefont. Ha fényképezni akarsz vele akkor színtén."

Telefonálás közben hátra hajtom és kész. De legtöbbször az se kell, mert a kocsiban ott a kihangosító, máskor meg az órával is fel tudom venni. Fotózás közben meg még kényelmes is, mert egyik kézzel megfogom a tok kihajtható részét és így stabilabban tudom tartani.


"-És még megsem védi a kijelzőt a karcolásoktól. Kis porszem a flap és a mobil kijelzője közé kerül, azután a zsebedben egymáshoz dörzsölődnek, így idővel egyre karcosabb és karcosabb lesz a kijelző."

Max valami gagyi telefonnál. Egy Gorilla Glass azért bírja. Meg hát, attól még tehetsz rá védőüveget.

2021. szept. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%

7-es:

>"-Drága"

>Valóban nem olcsó, de még mindig olcsóbb, mint egy új kijelző, ha leesik és betörik.

- Nem válaszoltál arra a kijelentésemre hogy normál használat során nem strapabíró a tok.

Az amit most vettem az tökéletesen megvédi a telefonomat az eséstől, van benne támasz is és fémlap amivel autós mágneses tartóra rakhatom.

Persze lehet hogy a te huawei tokod is tud ilyeneket de egy samsung tok nem tud. Az utángyártott tokoknál az anyag sokkal vastagabb és a választék is vegyes hogy jól nézz e ki.

>"-Kényelmetlen. Azt a flap-ot valahova mindig tenni kell használat közben vagyis telefonálás közben kényelmetlen tartani a telefont. Ha fényképezni akarsz vele akkor színtén."

>Telefonálás közben hátra hajtom és kész. De legtöbbször az se kell, mert a kocsiban ott a kihangosító, máskor meg az órával is fel tudom venni. Fotózás közben meg még kényelmes is, mert egyik kézzel megfogom a tok kihajtható részét és így stabilabban tudom tartani.

- Mondjuk ezzel nem tudok vitatkozni. Nekem személy szerint nem jött be a kihajthatós tok.


>"-És még megsem védi a kijelzőt a karcolásoktól. Kis porszem a flap és a mobil kijelzője közé kerül, azután a zsebedben egymáshoz dörzsölődnek, így idővel egyre karcosabb és karcosabb lesz a kijelző."

>Max valami gagyi telefonnál. Egy Gorilla Glass azért bírja. Meg hát, attól még tehetsz rá védőüveget.

- Samsung Galaxy J5-öm volt. Igaz középkategória de gorilla glass volt rajta. A kis homokszemcsék idővel minden ilyen puhább anyagot kitud kezdeni. Amit valóban nem tettem meg akkoriban hogy nem tetettem arra a telefonomra védőfóliát.


Mind1, az én személyes tapasztalataim alapján a keménytok+kijelzővédő kombó jött be.

2021. szept. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
Jobban véd, de védőüveg legyen a kijelzőn! Tényleg harcolhatja az odaszorult piszok a kijelzőt.
2021. szept. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Morzsi007 ***** válasza:
77%
Ha van üveglap meg egy tok, ami a sarkokat, kijelzőszélét védi, az van olyan jó, mint a kinyitható tok, sőt, ott is célszerű üveglapot használni, mert csiszolhatja közvetlenül a kijelzőt, ahogy mozog.
2021. szept. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!