Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak nekem néz ki gagyinak az...

Csak nekem néz ki gagyinak az iphone 12-es széria?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy új telefont venni,és ezek között vacilálok: iphone 11/12 mini

A 12 mini tökéletes lenne nekem,mert nem szeretem a tepsi telefonokat. Egyszer volt a kezemben,és tökéletes számomra.Egy kézzel kényelmesen használható,de még nem túl kicsi.Tudom hogy hülyeség,de nekem nagyon gagyi hatásúnak néz ki,pedig tudom hogy minőségi anyagokból van összerakva. Egyszerűen ha ránézek nem tűnik prémium minőségű terméknek.Tudom hogy hülyének fogtok nézni hogy ez miért szempont,de főleg a gombjai nem tetszenek,és a csillogós hátlapja,meg a feketénél a kamera körüli rész,plusz a színvariációk is rondák szerintem.Pl a 11 pro sokkal prémiumabb hatást kelt nekem a matt hátlapjával és az acél keretével,plusz a gombjai is sokkal minőségibbnek érződnek.Akinek van iphone 12 vagy 12 mini,ő megvan elégedve az anyaghasználattal,és a minőséggel? Iphone 11 pro-t már nem akarok venni,mert sokkal drágább mint a 11,és csak kamerában jobb ami nekem nem szempont.Szóval marad a 11 és a 12 mini.A 11 dizájnra,és minőségre jobban tetszik mint a 12 mini( igaz annak is fényes a hátlapja,de még mindig szebb mint a 12 mininek szerintem)de a 12 mini meg sokkal jobban kézre áll,és újabb benne a processzor,és van benne 5g. Ti melyiket választanátok a helyemben?Szerintetek idővel megbarátkoznék a 12 mini kinézetével,és anyaghasználatával?



2021. aug. 18. 01:41
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
A 11-et választottam, mert a 12 mini akksija sokkal rosszabb.
2021. aug. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

"Tudom hogy hülyének fogtok nézni hogy ez miért szempont,"


Bezony. Az összes telefon pont ugyanúgy néz ki, pont mint a tv-k. Van egy katalógusban vagy 30 és mind ugyanolyan, kár a papírért. Csak az egyik 50E, a másik 250E.

2021. aug. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
Elég egyszerű a dolog... ha nem tetszik akkor nem kell megvenni. Vegyél másikat.
2021. aug. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

A minit miért hasonlítod egy Pro-hoz? Most ez olyan mintha azt mondanád, hogy a Suzuki mennyivel gagyibb beltérrel rendelkezik vagy mennyire gagyinak hat egy 7-es Bmw-hez képest. Hát nyilván ezért aggatta rá az Apple a pro jelzőt, mert valamiben jobb mint egy alap készülék.


Amúgy meg sosem értettem ezt a vergődést telefonok terén. Mármint ennyire részletesen. Nem 20 évre veszel egy telefont, ráadásul ha minden kötél szakad akkor eladod 2 hónap után aztán veszel másikat. Nem arról kell dönteni hogy hol fogsz lakni a következő 20-30 évben, hanem hogy mit fogsz nyomkodni nagyon maximum 5 évig, de inkább csak 3 lesz az. Ráadásul 1 év után minden telefon gagyinak fog hatni az újabb telefonok külsejéhez képest.

2021. aug. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te vagy már a gagyi,így probalod magad lebeszelni rola,mert csoro vagy ahoz,hogy megvedd
2021. szept. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!