Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone vagy Xiaomi? Minden...

Iphone vagy Xiaomi? Minden előny és hátrány érdekelne. Illetve melyik széria?

Figyelt kérdés

2021. jan. 6. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Xiaomi ár alapján, iphone támogatottság alapján. Én most a 12 mini-n gondolkodok, tulajdonságok alapján csak a méret miatt érné meg, ugyan azt az android papíron fele/negyed annyiért tudja, viszont 4-5 évig bírja, akkor már megéri, eddig az androidokat 2 évente cseréltem, az iphone 4 év után kellett.
2021. jan. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
iPhone, bírja 4-5 évig, legjobb képeket csinálja, SOHA nem fagyott be és SOHA nem kellett újraindítani a telefont, az IOS egyszerű ed nagyszerű és igazából sokkal személyre szabottabb mint bármelyik másik telefon. Gyors és könnyen kezelhető.
2021. jan. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

Ennyibol nehez megmondani, ugyanis iPhone-bol alig van par modell, Xiaomibol pedig rengeteg tobbfele arkategoriaban. Ha nincs 150 ezred akk uj iPhone kilove es nem szeretnel hasznaltat akkor ertelem szeruen Xiaomi.

Ha a penz nem szamit, akkor inkabb iPhone, mondjuk a 12-es szeria, vagy esetleg a 11, de meg egy XR is kiszolgal evekig. Hosszutavon nem lassul be, tartja jobban az erteket, tobb eves rendszertamogatast nyujt az Apple. Bar teny, hogy flagship kategoriaban a Xiaomi papiron talan tobb funkciot tud, specifikacioja erosebb, de a hasznalatban egyaltalan nem jon ez ki; tenyleg inkabb az dont 300 ezer felett, hogy melyik rendszer szimpatikusabb. Xiaomi elonye lehet nehany embernek a testreszabhatosag, viszont az iPhone inkabb az egyszerusegre, felhasznalhatosagra megy ilyen teren, nem varja el a felhasznalotol, hogy profi legyen.


Osszegezve, a legjobb valasztas szerintem egy iPhone 11 lenne jelenleg ar-ertek aranyban, vagy az iPhone 12 mini.

2021. jan. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! És ha iphonet veszek, akkor az nem lesz kompatibilis a Windows rendszerű laptoppal?
2021. jan. 6. 17:24
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az utobbi evekben nyit egymasra az Apple es Microsoft. Az iTunes alkalmazassal tudsz pl szinkronizalni, zeneket rarakni, a pc-re ingyenesen letoltheto
2021. jan. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
kompatibilis lesz meg nem is. tehát úgy hogy mondjuk total commander fájlkezelőn keresztül fájlmásolás, az nem megy. egy megosztást kell nyomnod és a saját képeket meg tudod osztani a géppel nekem az pl sikerült tehát az iphonodon levő képeid át tudod rakni a gépedre.. zenét másolni a telefonodra viszont tudsz itunes-on keresztül sima usb-vel. én esztétikai szempontból mondom azt hogyha iPhone-t szeretnél venni, vegyél SE 2020-at vagy régi modellt, mert ott megvan a tipikus iphone design a homegombbal ami szerintem kényelmessé is teszi (3 apple készülék szerencsés gazdája) az újak....ha tokban hordod pont ugyanúgy néznek ki, mint a kínaiak amik szintén nem olcsók már de a xiaomi épp olcsóbb még...illetve nem kompatibilis bármilyen fülessel (kiugrál, nincs kontakt belőle pukkangat, ahhoz kifejezetten az airpods való ami irreálisan drága ahhoz képest hogy csak egy füles illetve az új iphonokon mágneses töltő van...ami még tűzveszélyes is . mit nem ajánlok neked:az Iphone XR, 11 12 XS sok macera, pénz. design meg csak egy alma, beolvadt a nyomógomb nélküli komformista egyenstílusba.
2021. jan. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez nagyon hasznos válasz volt. Az SE-t akkor ajánlanád? Arról is tudnék képeket átmásolni laptopra?
2021. jan. 6. 17:41
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindegyikrol tudsz atmasolni kepet laptopra. Viszont megeri elofozetni iCloud tarhelyre, 200gb havi 900 forint, es akkor nem foglal el annyi helyet a telon, es fent lesz a felhoben, ahova be tudsz lepni geprol is.
2021. jan. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6-ossal ellentétben én pont, hogy az újakat ajánlom. Sokkal kényelmesebb gomb nélkül és szebb is (bár valóban nem egyedi, ha ez számít).
2021. jan. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

képeket letudod szedni icloudból

zenéket rátudod rakni itunesen keresztül bár én lusta vagyok hozzá ezért megveszem

de aki csak ezért a 2 indokért nem vesz iphonet mert ennyit nem hajlandó megcsinálni akkor az egy kikurt lusta ember

2021. jan. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!