Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet T-mobile-os készülé...

Hogy lehet T-mobile-os készüléket vásáolni Aranykártyára?

Figyelt kérdés
Nem nekem kellene a telefon, de én vagyok aranykártyás, és azt szeretném megtudni, hogy mi a teendő? a kártya nem az én nevemen van, hanem anyukámén, és a telefon meg egy barátnőmnek kell. én még 17vagyok akkor kell szülői beleegyezés?
2008. dec. 9. 09:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Gondolom Dominós számod van.

Mivel anyukád nevén van, ezért ő kell hozzá, hiszen ő írja alá a szerződést. Csak közjegyző álltal hitelesített meghatalmazást fogadnak el, ha ő nem tud elmenni. Ennek kb 20ezer az ára.

Ha mindenféleképpen te szeretnéd megvenni, át kell íratni a nevedre, de ahhoz is kell anyukád.

Ha pedig eljuttok a vásárlásig, a készülék ára megegyezik az árlistában lévővel, a számodra pedig érkezik 2400 Ft feltöltés. Innentől kezdve erre a számra 2 évig nem vásárolhatsz.

2008. dec. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de a telefon az olcsóbb, mert az a lényeg ,azért kellek én mint aranykártyás.akkor hogy egyezhet meg az ára???
2008. dec. 9. 13:49
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
Fogod magad kicsikém húzol a T-mobilnál egy sorszámot és pontosan megkérdezed. Mert itt pl mi nem tudjuk dominós vagy-e vagy előfizetéses. Azért van anyukád nevén a telefon és te csak használod., mert akkor nem te hanem ő az aranykártyás. S tudomásom szerint a dominós és előfizetéses aranykártyás készülékeknek nem lista hanem akciós ára van. Szóval ahelyett,hogy a net előtt növeszted a feneked menj és a szád jártasd. De ha akarod keresd fel a T-mobil honlapját és nézelődj, de nem biztos,hogy attól okosabb leszel.
2008. dec. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Kedves első válaszoló !!


Miért mondasz ilyen hülyeséget, hogy a t-mobile csak közjegyzői meghatalmazást fogad el ??? Ha

Ha fogalmad sincs a válaszról akkor inkább ne írj semmit !!!!

2008. dec. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

fordulj fel utolsó köcsög.minek irsz ha ekkora köcsög vagy????


nem lehet kérdezni vagy mi?

2008. dec. 9. 14:31
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Tehát, mint mondtam, a készülék ára megegyezik az akciós készülék árlistában találtakkal. De mivel aranykártyás vagy, jár kedvezmény: 2400 ft, amit feltöltés formájában kapsz meg a kártyádra, ami mivel anyud nevén van, csak ő intézheti a vásárlást.

Első válaszoló vagyok.

2008. dec. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
Aranykártyás csak számlás előfizető lehet !!!!!!!!!!!!!!! Nem tudom miért kell okoskodnia az első válaszolónak.
2008. dec. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
A harmadik válaszolótól kérdezem, hogy ő honnan tudja,hogy nem azt kérnek.... Ha valakinek nincs a nevén a kártya, más személy csak abban az esetben intézhet el neki bármit is, ha hivatalosan meghatalmazzák. Nem ám egy fecnire leírt pár sor, hogy xy-nak megengedem, hogy eljárjon a nevemben. Szerinted hány visszaélés lenne ebből???
2008. dec. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Aranykártyás lehet előfizetéses és dominós is!
2008. dec. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Hello !


Egy kicsit kacifántosan fogalmaztál, olyan mint egy szöveges feladat a suliban. :) :)

2008. dec. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!