Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen érintőképernyős telefon...

Milyen érintőképernyős telefont ajánlotok egy 14 éves lánynak?

Figyelt kérdés

De olyant h mégis megérje az árát... max 30-35 e.

és ha tudtok légyszi képeket is linkeljek

nagyon szépen köszönöm előre is:)


2010. aug. 22. 22:15
1 2
 1/11 anonim válasza:
20%

Szerintem egy 14 éves lánynak nem kell ilyen telefon...

Bőven elég,hogy sms-t tudjon küldeni és telefonálni tudjon!!!

2010. aug. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

samsung monte,nagyon jó,Nekem nagyon bevált.


[link]


Nemértem miért ilyen hosszú ez :P Van ezüst és ilyen arany színben.lánynak inkább arany illik szerintem.

2010. aug. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
35%
én is 14 vagyok én annak örülök ha nem érintőképernyős meg újabb. borzasztóan könnyen sérülnek. Nokia 6230-am van és ezzel midnent lehet csinálni és olcsó! gondolkozz mielőtt veszel méregdrága telefont!
2010. aug. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]


szerintem ez egesz korrekt kis telefon es a szavazatok alapjan is eleg jo.

2010. aug. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szia!samsung 5230,28 ért már kapsz újat!nagyon szupi,semmi gond vele.
2010. aug. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
miért kell mindenkinek mondani hogy "minek neked 14 évesen új teló?" meg ilyenek? ha újat akar, annak biztos megvan az oka, nem kell szidni hogy minek kell, tanácsot kért csak, hogy milyet. ja és a 30-35 az még nem is drága kategória. mármint a mai árakat nézve, ennél olcsóbban normálisat nem kapsz. nem tom mire akrod használni, de ha érintős, akkor samsung s5230, lg kp502, ha meg minőségibb, akkor nokia 5230, kicsivel drágábban nokia 5530. ha meg nem érintős akkor nokia c5, nokia c3, sony ericssonnak a walkman telójai. most hirtelen több nem jut az eszembe. ne hallgass azokra akik azt mondják hogy minek kell új, ha újat akarsz akkor vegyél nyugodtan, de azért tényleg nézd meg hogyy megéri-e neked azt a pénzt, és kell-e neked az a tudás.
2010. aug. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

igazuk egyfelől, azoknak akik azt mondják h minek kell nekem érintő képernyős teló..?

de ez a telóm ami most van, nagyon régi, első telóm.., és gondoltam h most veszek egy jót és akkor egy jó darabig megint lesz... nem szándékozok minden évben legujabbat venni :-j

2010. aug. 22. 22:42
 8/11 anonim ***** válasza:
nem kell minden évben új, de ahogy mondod, egyszer veszel egy normálisat, és egy darabig elmegy. csak ahhoz hozzá kéne adnod pár ezrest, mert a samsung s5230 meg ezek hamar tönkremennek.
2010. aug. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
miből gondolod h tönkremegy hamar a samsung?
2010. aug. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat, még adhattok
2010. aug. 23. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!