Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen érintőképernyős telefon...

Milyen érintőképernyős telefont ajánlotok sportoláshoz, ahol elengedhetetlen, hogy telefon legyen nálatok?

Figyelt kérdés
gondolok itt lovaglásra, biciklizésre....
2011. júl. 27. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Motorola Defy, por, ütés, és víz álló.
2011. júl. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bix válasza:
nekem erre a célra van egy 3k-s telefonom:) egy defit picit sajnálnék... abból az árból 10 ilyet veszek, minden másra meg ott a normális telefonom...
2011. júl. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nokia 3310. Mindennek ellenáll, igaz nem érintőképernyős :/

de leeshet, átmehetsz rajt biciklivel, törhetsz vele diót, tuti kibírja :D

2011. júl. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, legjobb valami olcsó régi. Ha tényleg okostelefon kell (gondolom a navi miatt), akkor Defy. Vagy ha olcsó kell, Blade, de annak könnyen karcolódik a kijelzője.
2011. júl. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem értem sportoláshoz miért feltétel az érintőképernyő.


Bármilyen olcsófon a zsebbe/övtáskába/stb.. + bluetooth a füledbe.

2011. júl. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bix válasza:
utsónak igaza van, bár nekem ezen a 3k-s csodán is van bt, a nokia bh 505 többe fájt vagy 5x mint a teló, de hangja is van bitangul...
2011. júl. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egy hatásos tok talán olcsóbb lenne, és még mindig lehet virítani a többi csemete között.
2011. júl. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!