Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Inviteles mobilinternetes SIM...

Inviteles mobilinternetes SIM kártyára mobiltelefonszám?

Figyelt kérdés

Van egy mobil internetem az invitelnél, ami nagyon jól szuperál a mobilomba (Mert ugye az telenoros SIM), csak hívást fogadni és kezdeményezni nem tudok, ezért vagy cserélgetem a SIM-et vagy 2db telefont hordok magamnál :S!


Lehet egy telefonszámot kérni arra az inviteles SIM-re a telenortól (Mert ugye a telenor tulajdonába van az a SIM!)?

Vagy esetleg egyesíteni a két SIM kártyámat? (Mindkettő telenoros)???


2010. aug. 22. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyenem, de sose jutott eszembe beletenni a mobilomba. :D Ha se fogadni, se kezdeményezni nem tudsz vele, akkor mégis mire jó, ha beleteszed? Egyébként én úgy emlékszem, külön kiemelték, hogy nem rendes SIM kártya, hanem csak internetre való.
2010. aug. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem olyan van ,hogy a rendes vodás sim-re kértem internetet és így egy telóval, egy simmel tudok hívni is és netezni is. Műszakilag szerintem a telenornál is ugyanúgy megoldható mint a vodánál.
2010. aug. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Net&Go sim kártya nem tud hívást fogadni. És ezt nem is fogod elérni. A telenoros kártyára tudsz olyan szolgáltatást kérni, amelyikben van internet és telefon is. De az invitel által biztosított kártyára ilyet nem lehet berendezni (nem műszakilag, üzletpolitikailag).
2010. aug. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azért jó ha belerakom a telefonba mert akkor a telefonon tudok netezni :D

Igen néztem ezeket a mobil interneteket (vodafone, telenor), de nagyon drága lenne, míg az invitelnél szinte ingyen megkapom az 1gb-os csomagot!

2010. aug. 22. 13:22
 5/5 A kérdező kommentje:

@ ma 12:53

Te mennyit fizetsz a mobil netért, illetve hanyas csomagod van?

2010. aug. 22. 13:23

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!