Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érintőképernyős mobilt szeretn...

Érintőképernyős mobilt szeretnék venni. Mit ajánlotok? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Az a lényeg, hogy nagyon jó képet és videót készítsen. Az ár annyira nem lényeges csak az, hogy T-mobilban kapható legyen.

Jahh és még annyit, hogy most egy LG Viewtym van. És rájöttem, hogy az LG-k nem csinálnak jó képeket...


2010. aug. 14. 15:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
iphone ;)
2010. aug. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De iPhone-t ugye csak úgy tudok venni T-mobile-nál, hogy megváltozik az előfizetési csomagom, igaz?
2010. aug. 14. 15:41
 3/13 anonim válasza:
énis az Iphone t javaslom 2 éve az van, nem tudnék ennél megbízhatóbb és többet tudó cuccost.
2010. aug. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
gyakorlatilag az iPhone-nál minden Androidos telefon többet tud (najó a Vodafona 845 nem :D). Annyi, hogy az iPhone kib*szott jól van optimalizálva, tehát nagyon gyors. Ára függetlenül durván 160k. Egy HTC Desire vagy HD2 130k, mindkettőben van előlapi kamera, processzoruk gyorsabb, Desire-ben van Flash...szóval te döntöd el :D
2010. aug. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
gondolom nézted az Iphone 4et és azokután mondod hogy androidos gyorsabb... egyébként iphon a legegyszerübben függetleníthető telefon szoftveresen kb 4perc alatt kártyafüggetlen mindenféle vezeték nélkül saját internetén keresztül, tmobilos szifont meg már 60-70k ért kapsz, a legujjabb független egyébként tényleg 160k nál kezdődik, annyit nem érdemes adni érte. ha bejön szolgáltatóhoz 30-40%al lentebb megy majd az ára.
2010. aug. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
egyébként nézd el mert elfogult vagyok iphone al kapcs, lehet hogy vannak jobb telefonok de nekem nagyon bejött. :)
2010. aug. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Azért ide beleszolnék.


'gondolom nézted az Iphone 4et és azokután mondod hogy androidos gyorsabb'


Inkább nézd meg te az Iphone 4 és a Desire között mi a különbség. (értem én a vasra)

2010. aug. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
samsung omnia2
2010. aug. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Szia! Nekem Samsung Corby-m van és meg vagyok vele elégedve,de az előttem lévők is jók!:D
2010. aug. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
uh. iPhone 4-et ne vegyél, mert nagy volt rá a panasz. (úgy hallottam) Azért, mert nagyon nem fogta a térerőt vagy mi, és nem lehetett normálisan telefonálni. (úgy tutom.)
2010. aug. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!