Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha az iPhonom a zsebemben...

Ha az iPhonom a zsebemben volt zuhogó esöben és beázott és elromlott akkor visszaveszik ha van rá garim?

Figyelt kérdés
nem tehettem róla nem volt hová rakjam csak a zsebemben vagy a kezemben, de a zsebemet válaszottam és elromlott
2010. aug. 6. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A beázás egyértelműen nem garanciális eset. A garanciajegyen talán külön is van említve. Tehát garanciában sem megjavítani sem pedig kicserélni nem fogják.
2010. aug. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
k..a jo, hova a .....-ba raktam volna?????áhh hihetetlen, azért kössz a választ
2010. aug. 6. 20:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz rá vigyázni, minek veszel drága telefont... Arról nem a gyártó tehet, hogy esik az esö. Sz.r ügy!
2010. aug. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnálatos eset,nekem régi 2g-m úszott egyet a medencében velem együtt:)

Milyen iphone? 3g,3gs?

engem érdekelne alkatrésznek...Mennyiért adod?

2010. aug. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3GS 16gb, de nem szeretném még eladni, majd megprobálok vele vmit csinálni, de ha nem sikerül akkor gondolkozom majd rajta
2010. aug. 6. 21:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha a leírásában benne van hogy a telefon vízálló kivitelű, és ennek ellenére beázott, akkor érvényes rá a garancia.


Nyilván nem tehetsz róla hogy esett az eső, de a garanciában ez nem is kitétel hogy miről nem tehetsz még. Arról viszont igen, hogy legközelebb ha elered az eső, vedd ki a telefonból az akkut. Akkor be is merítheted a vízbe, csak utána ki kell szárítani rendesen. Amikor már száraz, mehet vissza az akku. Így nem szívatod meg magad.


Én már kétszer áztattam el a telefonom. Mindkét alkalommal kikaptam gyorsan az akkut. Igen, még mindig jó a telefon.



Idézet az IPhone termékinformációból:


Ne érje víz, ne tegye nedves helyre. Ne használja esőben, vagy fürdőben, vagy más nedves helyen. ... Az IPhone nedvesség miatt keletkezett meghibásodása nem tartozik a garancia hatálya alá.

2010. aug. 7. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen!Ezt megcsinálják garanciálisan!!100százalék,mivel vízálló a mobil,és egy kis nedvességtől elromlik...hihetetlen,ha pedig nem javítják meg akkor hívd fel az applet,és vidd be egy premium apple üzletbe,ha nemcsinállják meg ,PERBE FOGHATOD ŐKET,mivel úgy árulták,mint vízálló mobilt.

http://www.youtube.com/watch?v=_qbWjaW25mQ

2010. aug. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!