Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A sony ericsson k550-em...

A sony ericsson k550-em kicsit beázhatott a zsebemben és azóta nem tud fényképet csinálni. Ezt meg lehet csinálni valahogy?

Figyelt kérdés
Hab party-n a zsebembe maradt és azóta nem jó. A kamerája működik csak a fényképeket nem menti. Már egyéb gondok is vannak vele. Pl az alkalmazások és a játékok nem működnek mióta haverom adott egy memóriakártyát, hogy másolják át képeket a telómra. Igazából csak a kamera gond zavar, meg hogy régóta nem is fókuszál már. új teló kéne? Lassan 3 és fél éves.
2010. júl. 18. 16:38
 1/4 anonim válasza:
Próbáld meg, hogy szétszeded, memókártya, SIM, akku, minden, aztán rárakod egy radiátorra, majd ha összeraktad formázd le a memókártyát... De előtte ments le mindent gépre. Aztán kikapcsolod, és be... Nem tudom megy e, nekem is ilyen telóm volt, de remélem bejön...
2010. júl. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
próbáltam de nem sikerült ezzel se. mást lehet tenni? v már ne is érdemes?
2010. júl. 18. 19:00
 3/4 A kérdező kommentje:
Néha már kikapcsol magától.
2010. júl. 20. 17:47
 4/4 bp1985 ***** válasza:
Kezd meghalni, mivel vizes állapotban kapcsolgatod. Szervizes lesz az, vagy cserés.
2010. júl. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!