Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vajon visszaveszik a telefont...

Vajon visszaveszik a telefont a tesco-ba, ha visszaviszem? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Ma tönkre ment a telefonom,ezért gondoltam veszek gyorsan egy újat. A tescoban az áruházon belül az elektronikai cuccoknál voltak független telefonok. Én kifejezetten 6303i-t szerettem volna,(mert annak az elődjét,6300-t használtam már 5 éve.) de olyan telefonjuk épp nem volt. Kérdeztem az eladót,hogy mit ajánl,ami árban és tudásban is nagyjából hasonló,mint a 6303i. Az eladó egy nokia 2690-est ajánlott.( [link] Nem vagyok valami nagy szakértő,ezért megvettem ezt 17.000-ért,bár furcsálltam,hogy ilyen "olcsó". Most az irodában összeraktam belenéztem,kipróbáltam és iszonyatosan csalódott vagyok!A kijelzője csúnya darabos,a gombjai kemények,a kamera pedig csapnivaló... Van esélyem arra,hogy ha holnap visszaviszem,akkor kicserélik,vagy én voltam túl naiv,hogy hallgattam az eladóra?!
2010. nov. 3. 21:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

ezek nem műszaki hibák, a tleeofn egyszerűen "ilyen".

ez olyan mintha vennél egy pc-s játékot, és utánna visszamennél hogy mégse ez kell, adjanak másikat.

ne sok jóra számíts. azért sok sikert.

2010. nov. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De hát átb*szott az eladó!Aki műszaki osztályon dolgozik,csak kell legyen annyi esze, hogy tudja mi a különbség egy 6303i meg egy 2690 közt,vagy nem? Mert szerintem baromira nem egy kategória a két telefon...
2010. nov. 3. 21:07
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet próbálni, de ha már kibontogattál mindent, nem sok esély van rá, ugyanis senki sem fog utánad megvenni egy ilyen darabot.
2010. nov. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
A-a.Havert felvették tescoba,berakták műszaki osztályra és kb annyit tudott a telefonokról hogy máshogyan néznek ki meg más a típusszámuk,márkájuk.
2010. nov. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%

Nem hiszem hogy bárhol találsz olyan üzletet, ahol az eladó "séróból" vágja az összes készülék összes adatát /merthogy az összehasonlításhoz az kellene/ különösen úgy, hogy az egyiket, ami éppen nem volt, nem is látja.

Ebben a telefonfajtákkal bőven ellátott világunkban azt hiszem ez nem megy...

2010. nov. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Végülis... Na mindegy,most már ez van,de azért megpróbálom,hátha megszánnak. :)
2010. nov. 3. 21:17
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha elég tökös vagy, megmondod a felettesének, hogy szépen szólva "átbaszott" az egyik alkalmazottja, mind olyat ígért ami megvan minimálsan egy 6300-ban is, erre meg adott egy olyat amit legszívesebben belehajítanék a Dunába!
2010. nov. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Van remény, hogy a tescóban visszaveszik! Egyszer tanúja voltam, hogy hasonló indokkal cseréltek műszaki cikket! sok sikert neked is :)
2010. nov. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Fő az első benyomás, ha szépen, inteligens módon kéred meg, hogy cseréljék vissza, mert Te nem ilyet szerettél volna, nagy rá az esélyed, hogy megszabadulhatsz attól a kuka telefontól.
2010. nov. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 bp1985 ***** válasza:
Nem fogják visszavenni, mivel megvetted, semmi baja nincs. Meg kell nézni egy mediába, hogy mit tud. Be vannak kapcsolva. Azt a telefont benyelted, senkit nem fog érdekelni, hogy átvert az eladó. Ráadásul be sem tudod bizonyítani, hogy akkor éppen azt mondta.
2010. nov. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!