Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vajon visszaveszik a telefont...

Vajon visszaveszik a telefont a tesco-ba, ha visszaviszem? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Ma tönkre ment a telefonom,ezért gondoltam veszek gyorsan egy újat. A tescoban az áruházon belül az elektronikai cuccoknál voltak független telefonok. Én kifejezetten 6303i-t szerettem volna,(mert annak az elődjét,6300-t használtam már 5 éve.) de olyan telefonjuk épp nem volt. Kérdeztem az eladót,hogy mit ajánl,ami árban és tudásban is nagyjából hasonló,mint a 6303i. Az eladó egy nokia 2690-est ajánlott.( [link] Nem vagyok valami nagy szakértő,ezért megvettem ezt 17.000-ért,bár furcsálltam,hogy ilyen "olcsó". Most az irodában összeraktam belenéztem,kipróbáltam és iszonyatosan csalódott vagyok!A kijelzője csúnya darabos,a gombjai kemények,a kamera pedig csapnivaló... Van esélyem arra,hogy ha holnap visszaviszem,akkor kicserélik,vagy én voltam túl naiv,hogy hallgattam az eladóra?!
2010. nov. 3. 21:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
51%
A n.oki@ egy darab fQs az összes készülékével együtt.
2010. nov. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,közben érdeklődtem ismerőstől,aki egy másik tesco-ban dolgozik,de ő is azt mondta,hogy sajnos nem tudok mit tenni,nem fogják visszavenni. Ez most tanuló pénz volt,legközelebb majd jobban odafigyelek...
2010. nov. 3. 22:52
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem volt egy olcsó tandíj!
2010. nov. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért feltétlenül próbáld meg, vesziteni már nem veszithetsz, majd legfeljebb utána mondd hogy sok volt a tanulópénz! Nagyon cégfüggő a csere, a tescó rugalmas ilyen szempontból
2010. nov. 4. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
53%

1. Nem Tescoban kell telefont venni!

2. Először nézz utána annak, amit veszel.

2010. nov. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Visszavették,szerencsére. Kellemeset csalódtam a tescoban kivételesen. :)
2010. nov. 4. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!