Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet a túlfizetésemet...

Hogyan lehet a túlfizetésemet visszakövetelni a telekomtól(25 ezer forint)?

Figyelt kérdés
Még black friday idejéb történt hogy 3 szorosan vonta le az előfizetés diját a vacak rendszerük azt is 30 perc várakoztatással. Eléggé dühös voltam de mostanra lett több időm ezzel foglalkozni.

2020. júl. 7. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Feltételezem náluk ez úgy működik, hogy akkor az a pénz már náluk marad, abból vonják le a számla összegét havonta.
2020. júl. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aha szóval akkor bekell mennem személyesen lebeszélni és vagy 2 hónapig rendezve lesz a számla, az is jó.
2020. júl. 7. 17:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Személyesen nem árt lebeszélni vagy mobilon az ügyfélszolgálatosok elég kedvesek! :)
2020. júl. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
de az novemberben volt mår 8 hónapja .
2020. júl. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És elévül? xddd
2020. júl. 7. 19:27
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te azt már rég lebeszélted beszámítják ha nem küldték vissza neked ,akkor ahogy az 1 válaszoló írta levonták túlfizetést már rég .
2020. júl. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp hívd fel a 1414-et, ott meg tudják keresni a befizetésed és meg tudják mondani pontosan, hogy mi hova került könyvelésre. Ekkora időtávból szinte biztos vagyok, hogy le lett könyvelve az összeg. Ellenkező esetben lehetőséged van visszafizetést kérni.
2020. júl. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!