Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphone 3g klon telefonok...

Lilu8989 kérdése:

Az iphone 3g klon telefonok is tudnak kitünően működni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 09:17
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 A kérdező kommentje:
milyen logikát?figyu inkább most elmondom miért is vettem meg ezt a telot.azért is mert olcsó volt,ahhoz képest hogy klón semmi baja,normálisan lehet mindent vele csinálni stb.mindig ilyen telot akartam ha igazi ha nem.ennnyi.akinek meg nem tetszik,az ne is írjon komm.tartsa meg magának.(:
2010. júl. 27. 12:00
 62/65 ßeuskaH ***** válasza:
100%
ez így van, mindenkinek más a véleménye, te elvagy a Te telóddal, mi meg a miénkkel, és az enyém is mindent normálisan csinál, csak nem jöttem rá, h kell olvasni rajta :$
2010. júl. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 A kérdező kommentje:
itt ugy kell olvasni hogy van az a mappa hogy ebook vagy mi nekem angolul van,és ott txt fájlokat tudsz csak olvasni.ez annyit jelent hogy ha olvasni akarsz txt fájlokat szerezz be,vagyis txt olvasmánytxd.sztem így kell,én nem nagyon szoktam olvasgatni,de megnéztem hogy működik.sok szerencsét hozzzá.és köszi
2010. júl. 31. 09:04
 64/65 ßeuskaH ***** válasza:
100%
lehet, txt-t nem próbáltam még, csak .doc-ot.köszi szépen, megpróbálom
2010. aug. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:

"az apple is utánozza őket"

gratulálok jót röhögtem rajta : )

2011. ápr. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!