Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphone 3g klon telefonok...

Lilu8989 kérdése:

Az iphone 3g klon telefonok is tudnak kitünően működni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 09:17
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
100%
A kínai klonokra gondolsz? Mert ha igen azok nem hogy kinően müködnek hanem szerencséd van ha egyáltalán mükődnek.Ezeknek a telefonoknak a nagy része még a javát se viszi, a kamerája pocsék, az érintést nem érzékeli rendesen, nekem még zugot is a hangszorója, rádásul az akksija lemerült 3 óránként és nem is lehetetfeltölteni rendesen mert nem érintkezet pontosan. Pluszba ha bármije tönkremegy fülese, akksija, akármilyej kész müvészet másikat szerezni hozzá. Az árukból már sztem lehet valami normálisabb telefont is venni és nem kínait.
2010. júl. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 A kérdező kommentje:
szia.ezt vettem egy ismerősömtől,ő meg amerikából vette,de kitünően működik azt mondta.én bízok benne.köszi a választ
2010. júl. 19. 09:27
 3/65 anonim ***** válasza:
100%
Ezek csak külsőre klónok, belsőre maga a rémálom az összes!
2010. júl. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
100%

olvass itt a fórumon utána. Egy ideg lehet de utána...pfff...

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?kategoria=28&keres..

2010. júl. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
100%
ma 09:34. Ott a pont. Egyetértek:S
2010. júl. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, apám vett magának egyet mikor kint volt kínában.. külsőre tökéletes mása az eredetinek, viszont belsőre, kb ahogy az első írta.. nehezen reagál az érintésre, nyomkodni kell mert nem olyan a kijelzője mint az igazinak. a memória nagyon kevés, pocsék képeket csinál (asszem 1.valamennyi pixeles kamerája van) és tulajdonképp telefonáláson kívül nem nagyon lehet másra használni, wifi sincs benne ha jól tudom. Viszonyítási alapom is van, mert nekem meg eredeti iphone-om van, ég és föld a kettő.

Szerintem szerezz inkább be valami normális telefont, mert ez nem éri meg.

2010. júl. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 A kérdező kommentje:
hát figyelj,nekem sajnos nincs arra pénzem hogy igazit vegyek,nekem oly mind1 mi van vele,csak telefonálni lehessen rajta meg zenét hallgatni.nekem így tetszik ahogy van.még semmi probléma nincsen vele.de azért köszi.
2010. júl. 19. 09:45
 8/65 A kérdező kommentje:
jah és elfelejtettem mondani hogy ez 100%ban hasonlít rá,8gb+2gb-al lehet bővíteni,és annyi a különbség hogy Wifi,és GPRS nincsen benne.
2010. júl. 19. 09:48
 9/65 A kérdező kommentje:
2010. júl. 19. 09:50
 10/65 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha jó neked, akkor jó. Én csak elmondtam a véleményem.. Bár akkor sem értem, ha neked csak telefonálásra meg zenehallgatásra kell akkor miért ragaszkodsz az iphone klónhoz. Persze szép, meg minden, de akkor is. De mondom, ha neked jó... Végülis az a lényeg hogy te tudd használni arra amire neked kell.
2010. júl. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!